Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: nie zniechecaj sie na poczatktu jak Cie bedzie nudzic, gra sie w koncu rozkreci i bedzie ciekawie i dynamicznie. Niestety pierwsze kilkanascie godzin rozgrywki nie powala. Czytalem duzo opinii, w ktorych ludzie bardzo zmieniali opinie o tej grze dopiero w koncowej fazie watku glownego, takze warto ukonczyc gre :D ja przechodzilem jakies 70h, z czego tak 25-30h to bylo malo ekscytujace pchanie questow do przodu, pozniej sie rozkrecilo i
  • Odpowiedz
nie zniechecaj sie na poczatktu jak Cie bedzie nudzic, gra sie w koncu rozkreci i bedzie ciekawie i dynamicznie.


@Bidliek: Nie dziwię się, że ludzie się odbijają od tej gry, ale jak dla mnie jest idealnie - to największy plus tej gry. Miła odmiana od wszystkich innych, gdzie #!$%@? non stop jest na pierwszym miejscu. Póki co, od piątku 3/4 mojego grania to chodzenie bez celu, podziwianie widoków, noszenie drewna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PodniebnyMurzyn: sam chciałem zobaczyć wschód słońca z tej najwyższej góry przy Strawberry. Warto było ale nie koniecznie dla wschodu słońca. ( to podpowiedź, posiedź tam przez noc ) :D
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Są filmiki, w których są stricte lokacje i postacie, bez spoilerów. Polecam kanał na YT Strange Man. Nie polecam wpisywania w YT "RDR2 soundtrack", bo YT tak mi uzupełnił część dalszą, że dostałam takiego spoilera, że szczena mi opadła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz