Wpis z mikrobloga

@razornfs: @mroz3: @xbonio: bożżżżż ludzie... nie chcę peceta. sprzedałem właśnie Acera z i7 3632QM, 16 GB ramu, 17" fhd i grafie 730m 4GB. i nie mówcie mi tu o wydajności w rozpakowywaniu rarów czy renderowaniu, bo mi to wisi. Jeżeli chodzi o wydajność w ergonomii pracy to osx leje po pysku winde, i kazdy kto mial maka o tym wie. z reszta, z chęcia zobacze lapka wykonane z amelinium,
@xbonio: ja wlasnie jestem w ostatnim stadium tego co pisaliscie, tez myslalem, ze za te cene kupie sobie cos wydajniejszego. i kupilem. i co z tego, skoro nie wykorztystywalem tego, a brzydota windy i jej niergonomicznosc spowodowala to ze juz jej nie chce.
@undeniable: zawsze myslalem, ze to IPS, tak jak w urządzenaich moblinych. w tym Acerze mialem IPS... szkoda gadac... wszystkie zdjęcia na innych monitorach byly żółte. matryca nie do skalibrowania. Jak ktos gra, to mu to wisi, ale jak robi zdjecia i potem po wywolaniu wszystkie sa zolte, to sie niezle wcurwia.
@Luczexx: też czasem obrabiam i działam w photoshopie od śwoięta i zupełnie mi nie przeszkadza rozmiar ekranu. Z ciekawości, miałeś kiedyś 13cali? Bo z doświadczenia wiem, że na papierze wygląda to kiepsko, a jest to naprawdę idealny rozmiar matrycy do standardowych działań.