Wpis z mikrobloga

Wiece co sprawia, że w niedzielę wieczór ma się naprawdę zepsuty humor? Wizja pójścia do kołchozu na nockę, a w rozpisce zajęć jest wyjątkowo parszywa produkcja. Jestem tak zły, że wpisano mnie właśnie na to dziadostwo, a nie mam już na żądanie Pozdrowienia dla tych, którzy dzisiaj również będą walczyć w kołchozie, lub innym miejscu pracy, gdzie trzeba się stawić w niedzielną noc.
#przegryw #niedzielawieczur #operatormaszyn3k #przegrywpo30tce
CulturalEnrichmentIsNotNice - Wiece co sprawia, że w niedzielę wieczór ma się naprawd...

źródło: comment_1665325710b4GSoJntlQoswNHSJY5QjA.gif

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CulturalEnrichmentIsNotNice: nocne zmiany jeszcze w miare są, wrócisz, położysz sie spać, wstaniesz i jeszcze coś zrobisz. Ranne są dużo gorsze, wstajesz niewyspany, #!$%@? w robocie, wracasz, ale w dzień nie jesteś w stanie zasnąć, więc bezproduktywnie spędzasz reszte dnia jak żywy trup.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: nocki są najlepsze jeżeli nie masz rodziny - dojazd i powrót to bajka bo puste ulice, a następny dzień wstajesz o 15 i już jesteś w domu, kiedy inni albo jeszcze w pracy albo się muszą tłuc przez miasto. Jeżeli tylko nie masz kogoś kto chce byś spał z nią/nim to nie różni się to niczym od pracy 8-16. Po prostu zamieniasz w grafiku godziny na sen z godzinami
  • Odpowiedz