Wpis z mikrobloga

@comiszkodzi: @ddonewry927: Opportunist ostro przeginała z wymyślaniem historii albo dorabianiem do poszlak historii - kilka wpisów niżej sugerowała że Martyna czy Vanessa się puszczały za pieniądze - takie rzeczy to dramat człowieka siedzącego za komputerem.
Ja też jeżdziłem do Dubaju jak dziesiątki tysiący Polaków - wszyscy są prostytutkami? Mówmy o faktach, a nie pomawiajmy. Ja poznałem zarówno Martynę jak i Vanessę i wiem że są spoko, skoncentrowane na
  • Odpowiedz
A anonimowo można napisać wszystko o każdym.


@ddonewry927: Można, ale później czasem można też ponieść tego konsekwencje idące w dziesiątki tysięcy, jak to było w przypadku słynnej na Wypoku Matki Kurki. Wrzucanie filmików czy jakieś tam przekomarzanie się to jedno, ale sugerowanie, że TVN zajmuje się zorganizowanym sutenerstwem to już moim zdaniem inny kaliber. Ja bym się tak napisać tylko na podstawie wrażeń wyjętych z d--y nie odważył.
  • Odpowiedz
@man100: To nie kwestia znajomości, a obycia - ponad 20 lat w branży reklamowej/internetowej w Warszawie - nic nie jest w stanie mnie zdziwić, kłamstwa czy udawanie przez ludzi kogoś kim nie są to rzeczywistość. Dlatego lubię programy reality bo są to prawdziwi ludzie, a tego mi brakuje w życiu codziennym w sensie zawodowym :)
  • Odpowiedz
  • 2
@redlipss och jaka Ty wojownicza faktycznie, "odpowiadasz na zaczepki" dla plusików, bo ten tag to kółko wzajemnej adoracji Seb i Karyn i kilka osób, które faktycznie przychodzą tu PODYSKUTOWAĆ, niezależnie czy się zgadzają ze sobą czy nie.

Widzę natomiast, że Opportunist bardzo Cię bolała, że aż musiałaś popełnić ten wpis xD ona za to pewnie nawet Cię nie kojarzy.
  • Odpowiedz
@redlipss: "w końcu ktoś zaczął odpowiadac na wasze zaczepki "xDDDD jak Ty zaledwie od kilku dni udzielasz sie na tagu i za dużo nie wiesz widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MoccaC: dokładnie, Opportunist na pewno jej nie kojarzy XDD

@Karynka2_0 dla fejmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz