Wpis z mikrobloga

Co ja widziałem to nie. U mnie w mieście na rynku został wywieszony bilboard ze zdjęciem rozmemłanego płodu i odmawiali do niego różaniec przeciwko aborcji. Oczywiscie oddelegowany został patrol policji specjalny, który pilnował aby uroczystość nie została zakłócona przez nikogo. Najlepsze ze uczestniczyly stare dziadki i babki które ostatni raz ciążę to widzialy na zdjeciu w gazecie robotniczej. Ale nie przeszkadza im to decydowac o innych. No i oburzenie że robie im zdjecia mimo ze wystepuja publicznie ale to ze dzieci musza ogladac takie plakaty im nie przeszkadza. Aaa, wystapienie za zgodą lokalnych radnych partii rządzacej
#bekazpisu #aborcja
Pobierz adam-photolive - Co ja widziałem to nie. U mnie w mieście na rynku został wywieszony ...
źródło: comment_166531819474xe05LsknCihBXT28OnXu.jpg
  • 5
@adam-photolive: Swego czasu jeżdżąc do roboty codziennie musiałem mijać absolutnie gigantyczny billboard z martwymi płodami (kto z Krk pewnie wie o którym mówię). Jedna z arterii komunikacyjnych w Krakowie, każdy przejeżdżający musiał na to patrzeć, a wisiało wiele miesięcy.

A jednocześnie jak raz w roku na marszu równości pojawi się trochę facetów w sukienkach to potem przez miesiąc slystze głosy oburzenia, jak to, dzieci to widzą przecież, zgorszenie, tęczowa zaraza, mogli