Wpis z mikrobloga

#trzecieoko #wypadek #tv
Podczas występu w Live from her Majesty’s Cooper upadł na ziemię i zastygł w pozycji siedzącej z wiszącą głową. Towarzysząca mu asystentka wybuchnęła śmiechem, podobnie jak publiczność. Wszyscy pomyśleli, że to kolejny charakterystyczny nieoczekiwany żart Coopera. Następnie Cooper zamiast się podnieść, opadł na plecy, wywołując jeszcze większą salwę śmiechu. Po chwili zorientowano się, że coś jest nie tak z Cooperem. Zasłonięto kurtynę oraz próbowano, bezskutecznie, reanimować Coopera.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tommy_Cooper
M.....k - #trzecieoko #wypadek #tv
Podczas występu w Live from her Majesty’s Cooper ...
  • 15
Hahah, beka z zawałowców


@niecodziennyszczon: tak jako ciekawostkę dodam tylko że zawałom zawsze towarzyszą wcześniejsze symptomy. Pojawiają się bóle wieńcowe (nie mylić z nerwobólami), duszności, zadyszki i to na wiele dni przed właściwym zawałem. Bardzo duża ilość ludzi nie umie tego zinterpretować- myśli że "te dziwne bóle które czuje pierwszy raz w życiu to same z czasem przejdą". W rodzinie mam znajomego kardiologa który opowiadał, że zgłasza się do niego sporo
@Plp_: Nie koniecznie,często jest tak jak mówisz ale nzk może wystąpić totalnie z bomby i czasami tak się dzieje. Na czasami powód jest tak subtelny że nawet pomimo sekcji i dokładnego przebadania nie da się stwierdzić co się dokładnie stało bo serce jest "idealnie zdrowe" XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Plp_: tylko jak odroznic nerwobole od tych zawalowych? Praktycznie co 2-3 dni miewam 1-3 min bole w klacie, ktore przechodza (nie mam zadyszki ani problemow z oddychanniem). Badalem 2 miesiace temu po covidzie i w sumie jestem zdrowy.