Wpis z mikrobloga

Słuchaj byku przeczytaj do końca!
Prowadzę kanał "Zapis Streamów", gdzie głównym celem tego kanału jest przywrócenie jak największej ilości nostalgicznych streamów, właśnie dzisiaj wleciał taki prezencik (Krótki stream Rafonixa, ale jest już sporo zapisek, dojdzie więcej na pewno), zamierzam przywrócić tyle z Rafonixa ile się uda i na ile będę w stanie, ze starych postów ciepło to się przyjęło więc zamierzam iść dalej w tym kierunku.

https://www.youtube.com/watch?v=9ce2MlsZYVE

Zastanawiałem się czy oprócz Rafonixa wrzucać coś z np. Mahonerek/Daniel Magical/Deejaypallaside itd. szczerze jakoś specjalnie z nimi nostalgii nie mam z wyjątkiem takiego Rafonixa, więc jeszcze nie wiem czy coś takiego robić, bo nie robię tego dla siebie ale też dla innych którzy chcieliby powiew nostalgii (możecie dać znać).

Nie namawiam do subskrypcji kanału (jest to tylko propozycja), ale jeśli chcecie być na bieżąco z powiadomieniami co do zapisek na kanale itd. to polecam. Nie będę w końcu zawsze wrzucał też na wykopie.

Pozdrawiam

#danielmagical #rafonix #youtube #patostreamy #patologia #polska #mahonek #stream #deejaypallaside
  • 15
@PanWaskiGosc630: Jeśli dałoby radę to prosiłbym o zapisy starych streamów Mahonka jakich by się dało, między innymi super by było jakby udało się przywrócić świąteczny live charytatywny ten z 2020 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@44kr: @Ramzes33: Odpowiadając po kolei (bo tydzień przerwy chciałem sobie zrobić), szotów nie mam być może mam zapis streama gdzie będzie z tego akcja, musiałbym znać mniej więcej który to był rok i miesiąc bo ciężko mi stwierdzić.

Jeśli chodzi o streamy mahonka, mam w planach, chciałem dzisiaj wrzucić Deejaypallaside & DanielMagical, ale jednak Deejaypallaside dopiero w czwartek wleci, więc sądzę że w czwartek również mogę wrzucić coś z Mahonkiem!
@PanWaskiGosc630: To były strimy bodajże z 2017 roku ale co do miesiąca to ci nie powiem bo z tej akcji widziałem tylko szota i jak na złość większość tych starych szotów jest ale tego akurat nie ma a chciałem trochę powspominać stare dobre czasy( ͡° ͜ʖ ͡°)ale jak najbardziej wrzucaj materiały chętnie powspominam stare czasy a kanał twój oczywiście też już zasubowalem więc będę wiedział jak coś
@Ramzes33: Mln subów? Haha to piękny cel byłby, który wątpię że spełni się, ja bym się już i tak bardzo cieszył jakbym przynajmniej dotarł do tysiąca widzów, nie namawiam oczywiście każdego żeby "subowali" mój kanał, chyba że jeśli chcą być na bieżąco z tym co wrzucam. Oczywiście dotarły do mnie informację że rzekomo Mahonek usuwa shoty zdejmując kanał, nie wiem czy to ma związek szerszy na temat "zarobkowym", ale będę coś