Wpis z mikrobloga

@LaPasion: generalnie jakie to ma znaczenie. USA miało nas zjeść. Wygraliśmy 3:0
Ale wcale nie musi się to powtórzyć w ćwierćfinale. Serbia wiadomo że jest super mocna, ale może zagrany jak z nut a Serbki gorzej. W ćwierćfinale nie ma słabych drużyn. Trzeba zagrać na 100% swoich możliwości i zobaczymy co się stanie.
Wejście do ćwierćfinału i tak dużo daje w kontekście kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Paryżu.
Ja jestem z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kretoslaw25986: Chodzi o to że USA na tych mistrzostwach nie gra tak dobrze jak Serbia. Dzisiaj Stany się męczyły z Tajlandią, a Serbia szybkie 3:0 z Turcją. Wiadomo, że w ćwierćfinale z USA nie bylibyśmy faworytem, ale mimo wszystko mielibyśmy większe szanse niż z Serbią. Co nie zmienia faktu, że Serbii może trafić się gorszy dzień a nam mecz turnieju
@1_login_1: no Serbia jest dzik. Nie ma dwóch zdań. Ale może dla dziewczyn to lepiej. Nikt kto się trochę orientuje nie będzie liczył na nasze zwycięstwo, a z USA zaraz by było gadanie że jak było 3:0 to teraz też musi być.
Zresztą tak jest zawsze. Przed turniejem nikt nie zakładał dojścia tak daleko a teraz znajdą się ludzie marudzących, że odpadły w 1/4.
Ja jestem z nich dumny, pewnie odpadną,