Wpis z mikrobloga

@Aleksander_II: Żaden ze mnie wojownik na pikabu, już dawno tam nic nie pisze bo cenzura to jakaś masakra a w dodatku coś pozmieniali w strone tak, że trzeba się mocno namęczyć jak się chce zarejestrować przez VPN. Na cholerę mnie w sumie wołasz do tej sprawy, co mam pokazywać Rosjanom, że są Polacy walczący dla Wszechrusi? Człowiek człowiekowi nierówny, jeden jest pieprzeniętym na głowę faszystom, drugi za hajs by sprzedał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kagernak:

Człowiek człowiekowi nierówny, jeden jest pieprzeniętym na głowę faszystom, drugi za hajs by sprzedał własną matkę a trzeci właśnie zrobił sobie przerwę w czytaniu Slavoj Zizka i odpisuje właśnie bo go na wykopie ktoś wołał.


Szanuję za Žižka.
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: Ciekawe czy jest ich więcej niż polskich żołnierzy w siłach NATO na Ukrainie czy nie? XD Znając życie to pewnie jest ich tam kilku, z czego dwóch czy trzech walczy w imie debilnej ideologii a reszta dla kasy.
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: żadni bracia, zachodni słowianie to zupełnie inny byt kulturowo mentalny na poziomie nieosiągalnym dla agresywnych i prymitywnych rosjan. Nasze drogi dawno temu się rozeszły a jak rosja traktuje naprawdę bliskich "braci" widzimy od 24 lutego. Ha tfu na ruski panslawizm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bet0nex31:

zachodni słowianie to zupełnie inny byt kulturowo mentalny na poziomie nieosiągalnym dla agresywnych i prymitywnych rosjan


Czyli też dla innych wschodnich Słowian - Białorusinów i Ukraińców?
  • Odpowiedz