Wpis z mikrobloga

@Zielczan: na razie kupiłem dekant 20ml EDP, na fragnatica widzę tylko rozróżnienie na CDNI i CDNI parfum, gdzie parfum ma bardziej wyrównane nuty cytrusowe i owocowe. W EDT podobnie jak w EDP czuć cytrynę w otwarciu? Czy są inne różnice, bo sam zapach bardzo mi siadł i planuje kupić 200ml, za taką cene to grzech nie skorzystać.
@SGTIHALIT: tak, akurat ludzie bardzo narzekaja, ze EDT pachnie Cifem w otwarciu, ja akurat lubię ten zapach (w sensie to otwarcie), ale jestem fanem CDNIMa akurat. LE nie ma tak cytrynowego otwarcia jak EDT na pewno.
@Zielczan: Mi też nie przeszkadza, znaczy jest takie cytrynowo-odświeżaczowe, ale używam takich odświerzaczy xD więc w/e mi pasuje. Z recenzji właśnie rozumiem, że wersja limited i teraz wydali jakąś perfum de perfum, chociaż w Polsce nie widziałem, jedynie z linku recenzji jakiś sklep w stanach. I tam o wiele lepiej zblendowane są różne nuty, otwarcie bardziej ananasowe, a potem płynniej przechodzi w dymno-drzewny. A jak porównasz EDT i EDP, czy prakrtycznie