Wpis z mikrobloga

Kiedyś nałogowo grałem w #hades, śrubowałem kolejne czasy, aż zdobyłem wszystko co się dało. Naszła mnie chęć na robienie rzeczy, które normalnie nie są dostępne w grze, a które można uzyskać np. edytując save'y z gry. Tak, wiem że to oszukiwanie, ale przynajmniej pozwala przedłużyć radość z grania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznać się, kto miał kiedyś tyle darów od bogów i to już na początku ( ͡ ͜ʖ ͡)

https://youtu.be/mn3syOwCJf4
mtosny - Kiedyś nałogowo grałem w #hades, śrubowałem kolejne czasy, aż zdobyłem wszys...

źródło: comment_1665253371QBsuXE2bDgVMt3EfT9amo0.jpg

Pobierz
  • 8
W ile przechodziłeś arenę w Elizjum z takimi dodatkami?


@tos-1_buratino: Asterion i Tezeusz nie są żadnym wyzwaniem gdy ma się taki arsenał. Co chwilę jednak robią się nietykalni (są w takiej błękitnej osłonie). Myślę, że herosi w Elizjum to jest jakieś 20 sekund.

Przed chwilą przeszedłem grę z takim zestawem darów, ale nie mogę zobaczyć sumarycznego czasu gry, bo na ekranie końcowym layout się rozjeżdża (część rzeczy jest renderowana poza prawą
@piegu92: Jest tak jak mówisz - jednocześnie mam aspekty Gilgamesza, Zagreusa, Talosa i Demeter ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście nawet z taką konfiguracją gra nie rzuca błędami i można oddać się przyjemności naparzania wrogów.