Wpis z mikrobloga

Hejka, wiecie czy w lego store we Wroclavii dodają do modularów zabytkową taksówkę? Chciałem się obłowić gratisami w poniedziałek, ale nie wiem czy jest po co jechać...

#lego #wroclaw
  • 9
to nic nie weszlo


@Strzalka: dlatego napisałem:

Jeśli promka będzie nadal obowiązywać


Przed chwilą sprawdziłem i wskakują sety, nie wiem czemu u ciebie nie działa. Na pewno w PL próbujesz zakupy zrobić?
ale nie wchodzi mi taksowka


@Strzalka: a gdzie było info o jakiejś taksówce? Patrzę teraz na s@h i jest info o Rozbitek Ray, Podwórko Świętego Mikołaja, coś z Ninjago (Lloyd) oraz podwójne vip punkty. O taxi nic nie widzę.
Sprawdziłem też w necie strony na których zazwyczaj się pojawiają przecieki odnoście kalendarza lego, i też nic nie znalazłem (albo ślepy jestem, bo już trochę na ryj padam)
@damw: widzialem takie cos na fanklocków:

Icons 10297 Hotel butikowy (1099,99 zł) – starzejący się już “nowy” modular raczej nie trafi do szerokiej dystrybucji, a do tego sporo podrożał katalogowo. Patrzymy na “rabat” w wysokości ok. 350 zł. UWAGA: jeśli jesteście z Poznania lub Wrocławia, to warto skoczyć do sklepu stacjonarnego, gdzie do modularów obsługa dodaje jeszcze jeden gratis pod postacią Zabytkowej taksówki!
@Strzalka: a czyli to jest promka lokalna w 2 sklepach, a nie ogólnopolska/ogólnoświatowa. Czyli żeby dostać ten gratis, musisz podbić do tego sklepu fizycznie. Oni przecież nie sprawdzają tego po adresie wysyłki, że jesteś z jednego z tych miast xD