Wpis z mikrobloga

@drim nie no nie mozna patrzec na suche cyfry, illuminar wygrało jedynie na miks slabych graczy ktorzy trenowali ze soba dwa dni przed rmr grajac razem faceity xD a illuminar to druzyna na kontrakcie ktora gra ze soba juz jakis czas, graja turnieje, ligi i inne quale a na tym turnieju dostali od kazdego mocny oklep, nawet sangal ktore nie nawiazuje walki z top30 hltv przejechalo sie po nich jak po amatorach,
@magiol: 5-16 na NaVi czy OG to było do przewidzenia, ale męczarnie z mixem tudsona i aykena oraz brak podjazdu do Sangal pokazały, że ta drużyna nie ma miejsca bytu. To zaczyna u nas wygladać jak w EC Brugge. Zatrudnili jakichś grajków, zerowe ambicje, liczy się tylko wykazanie na swoim podwórku z jakimiś LowLandLionsami czy innymi beneluxowymi mixami i tyle. Kasa od właściciela wpada i gitara. Tyle dobrego że to "nowe
@drim wiec dziwi mnie ze napisałeś że wstydu nie ma bo w mojej opinii jest i to ogromny, masz dużo racji co do postaci micha to jest wedlug mnie najwiekszy zjazd od lat jeśli chodzi o kariere poszczególnych graczy.
dziwi mnie ze napisałeś że wstydu nie ma


@magiol: ironia. Nawet specjalnie dałem "( ͡° ͜ʖ ͡°)" by łatwiej było to wyłapać. Powyżej tego pisałem za to poważnie, że te ich mecze to clownfiesta.