Wpis z mikrobloga

Wykopki, proszę Was o pomoc, bo kogoś połamie zaraz. Od 14 lat jestem co tydzień na cmentarzu u mojego taty by zapalić znicze i od około 5 lat co jakiś czas ktoś #!$%@? kwiatki z wazonu tak perfidnie, że "wkład" z kamieni który jest na dnie jest dosłownie rozsypany na około nagrobka. Kilka razy nawet zdarzyło się, że kwiatki leżały obok nagrobka tak jakby ktoś chciał pokazać, że to robi na złość. Sęk w tym, że te akcje dzieją się odkąd niedaleko mnie wprowadził się na moje stare mieszkanie brat mojego taty, który dosłownie wpędził go do grobu - serio. Dopiero co wróciłem z cmentarza opisując to Wam i uwierzcie, że musiałem się grubo pilnować aby nie pofatygować się do tej #!$%@? ludzkiej w tejże sprawie. Nie chce typa uszkodzić i mieć przez to problemy, bo nie mam pewności czy to on, ale wiem, że nienawidził mojego taty - ciągali się po sądach. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Nie wiem, jakaś kamera #!$%@?? Wybaczcie za moją składnię, ale piszę to na grubym #!$%@?. #cmentarz #problemypierwszegoswiata #pomocy #niewiemjakietagi
  • 12
wszystko zależy od warunków jakie masz na miejscu


@Basiura89: Na szczęście nagrobek taty znajduje się w rogu cmentarza a tam mało kto chodzi więc myślę, że taka fotopułapka zda egzamin. Na dniach ją kupię. Jeżeli okaże się, że to brat mojego taty, to ogień do typa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko czy to nie będzie szalało gdy obok nagrobka będą chodzić inni ludzie,


@Wezwoguleicstont: Po prostu w ustawieniach wpisujesz nazwisko tego, komu ma robić zdjęcia.

ciągali się po sądach


@Wezwoguleicstont: Czyli i twój tata go ciągał. Może lepiej postawic 0,7 i wyjaśnic ze stryjkiem spory.
Czyli i twój tata go ciągał. Może lepiej postawic 0,7 i wyjaśnic ze stryjkiem spory.


@7160: Nie, to on ciągał mojego tatę po sądach jak i również moją mamę - źle się wyraziłem (nerwy). Poszło o mieszkanie. Jedyne co mu mogę postawić, to buta na ryju. To jest straszny człowiek i życzę mu jak najszybszej bolesnej śmierci.