Wpis z mikrobloga

Kilka lat już nam stuknęło i z okazji rocznicy pomyślałem że warto było by powspominać, śmiało dodawajcie jeżeli coś pominąłem
- Ganyu
Byłem jeszcze świerzakiem i losowałem ją bo cholernie podobał mi się jej wygląd, wtedy nazywano ją Cryo Amber, obrzucano błotem na lewo i prawo ze względu na jej kit który znaliśmy z leaków. Co więc się zmieniło? W nocy przed samym banerem Ganyu dostaje tajemniczy buff na swój CA, a nasza rogata pracoholiczka po dziś dzień jest wyznacznikiem mety.
-Hu Tao
Hype na dzisiejsze postaci jest niczym w porównaniu do tego co widzieliśmy przy jej pierwszym banerze, a leaki Lumie i fakt że jej VA to Rie Takahashi spowodowały istną histerię. Niestety fani niezbyt się popisali, atakowano inne postacie, obrzucanie wyzwiskami było na porządku dziennym czym słusznie zasłużyli sobie na najgorszy fandom ( może na spółkę z fanami Xiao ale o tym za chwilę). Warto dodać że do dzisiaj HuTao mains ma najwięcej użytkowników.
-Xiao
Fani jakoś nie mogli sobie poradzić z faktem że ich postać nie jest najmocniejsza, co dziwne na celownik wzięli wcześniej wspomnianą Ganyu, czyli najsilniejszą postać w grze xD. Pamiętam wyzwiska od śmieci, jaka to ona nie jest #!$%@? a jej CA jest nudne i dla debili.
-Zhongli
Pierwsza wielka afera. Gracze z Chin, delikatnie rzecz ujmując są strasznie zawiedzeni archonem Liyue. Pod naciskiem po kilku miesiącach od wyjścia Zhongli jak i same geo dostaje buffa.
-Kazuha
5* Sucrose jak go kiedyś nazywano. Wielu odradzało rolling, co dziwniejsze wystarczyło zagrać triala i umieć czytać aby wiedzieć jak silna będzie to postać.
-Raiden Shogun
Największa afera dotycząca postaci. W leakach burst działał z burstem Beidou, po wyjściu nie. Wtedy jeszcze Mihoyo postanawia naprawić problem zmieniając opis bursta co jeszcze bardziej #!$%@? graczy. Nie pomagało #!$%@? ludzi że potrzeba C2 aby była silna (co dziś wiemy nie jest prawdą).
-Barbara
Na początku przewidziana jako 5* postać, Chińczyki zostawili jej animację bursta, przez co jako jedyna czwórka ją posiada ( ͡° ͜ʖ ͡°).
-Pierwsza rocznica
Miałkie nagrody, płatny glider ( Mihoyo później się ugina i daje za darmo) #!$%@?ą społeczność jak nigdy dotąd. Gracze zasypują niskimi ocenami Genshina na playstore, przenosząc się później na inne gry.
-Brak end game
Ostatni wywiad potwierdził że Hoyo nie ma zamiaru dawać nam żadnego end gamu, powstaje mała wojenka między tymi którzy go chcą z tymi którzy mają na to wywalone.
-Atak na honeyworld i leakerów
Chińczyki mają dość leaków i biorą się do roboty. Strona zostaje zamknięta na kilka dni, po czym przenosi się na inny serwer, kilka leakerów dostaje po dupie a reszta przestaje #!$%@?ć się w tańcu i dostajemy istny strumień przecieków na kilka patchy do przodu. Skoro o leakach mowa to warto wspomnieć o beta testerze który dał dostęp do serwera koledze, a ów kolega puszcza filmiki w świat przez co tester został skazany i ma zapłacić olbrzymie odszkodowanie.
#genshinimpact #gry
  • 25
-Brak end game

Ostatni wywiad potwierdził że Hoyo nie ma zamiaru dawać nam żadnego end gamu, powstaje mała wojenka między tymi którzy go chcą z tymi którzy mają na to wywalone.


@Pie_Man: rzekomo gigantyczna liczba graczy ma w dupie abyssa
jestem ciekaw jaki % graczy wbił 36 gwiazdek
@Pie_Man: Ah te wspomnienia :3 widziałem na reddicie jak się naśmiewano, że za tą słabą rocznice oberwało nawet Google Classroom aplikacja :> Sam jestem Xiao Mainem i czasem też potrafię stać się trochę defensywny bo to moja ulubiona i najmocniejsza postać i mam wrażenie czasem, że niektórzy za słabo go cenią.
@Pie_Man: co do postaci to Kokomi na pewno była tą, którą na początku ostro skreślano przez ujemny crit. Ja rolowałem początkowo głównie dla seiyuu Mimori Suzuko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie jedna z ulubionych postaci w overworld ze względu na szybkie leczenie bez potrzeby zapewnienia energii.
@Sentox: z tymi broniami to szaleniec mocno, dobrze pamiętam że pity na weapon banerze działa tylko w obrębie jednego baneru i nie przenosi się na kolejne?
wydropiłem Staff of Homa w 50 wishy i dałem z tym spokój, więc nie wiem
@Sentox: przypomniał mi się tectone i SOH, ponad 1000 dolców wywalił dla jednej kopii xD. Co do Kokomi dla mnie jest cenna do aplikowania hydro, no i dzięki leczenu mogłem wywalić Dionę z teamu i dać Rosarię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pie_Man: ale na Hu Tao pamietam jaki był hype sam ja wylosowalem i swego czasu spędziłem z nią sporo czasu zwiedzając Teyvat
@Pie_Man: rzekomo gigantyczna liczba graczy ma w dupie abyssa


@guest: zapewne sprawdzają ile procent ukończyło, tyle że poiwnni sprawdzać na tych AR55+
Wiele osób ma problem z abyssem bo na niego potrzeba 2 teamy przynajmniej a wiemy jak ładnie artefakty lecą.
Ja u siebie mam postaci zrobione na ledwo by abyssa przejść a i tak zajeło mi to strasznie długo.