Wpis z mikrobloga

Cugowski z rigczem. Oberwał bo napisał, że Max powinien dostać 3sec kary.

Co za świat. Napiszesz coś o Lewisie, zaraz się ktoś obrazi, a jakiś kretyn użyje słowa "rasista". Piszesz że Max dał ciała - z drugiej strony się odzywają kurowie kibicowania ♂️ Ludzie - ogarnijcie się. Nie jestem od głaskania waszych pupilków. I mam prawo do swoich opinii


https://twitter.com/CezaryGutowski/status/1578646064931885057?t=WtfwEGHYTM2HN7rN56H9BQ&s=19
#f1
  • 7
@MyScooter: na upartego - był na linii wyścigowej, wywiózł kierowcę jadącego ponad 200 na godzinę na trawę. Widziałem większe kary za większe pierdoły. Kiedyś taki Vettel dostał odebranie zwycięstwa w wyścigu za mniejszy incydent w Kanadzie. Magnussen chyba w 2019 na Monzy dostał karę za podobną lipę w praktykach o ile dobrze pamiętam.

Osobiście sądzę , że reprymenda to właściwa kara. Niezależnie od wszystkiego kary fifty fifty mom zdaniem nie powinny
@Raa_V: Nawet w uzasadnieniu reprymendy napisali, że za takie coś były tylko reprymendy więc oczywistym jest, że i tym razem będzie tylko reprymenda. Tym bardziej, że ewidentnie było widać, że to nie było celowe