Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, wybrać #iphone 14 Pro Max i #applewatch 8 czy nowy #pixel 7 Pro i #pixelwatch? To zakup na lata i jedno z moich narzędzi pracy, więc budżet nie gra większej roli.

Od zawsze działałem na Androidach, ale bardzo przyjemnie pracuje mi się na #macbook i kusi mnie pełne przejście do ekosystemu #apple, natomiast niepokoją mnie podobno częste problemy nowego modelu iPhone'a (bateria, Dynamic Island, trzeszczący aparat przy niektórych apkach). Z drugiej strony, Apple Watch podobno najlepiej radzi sobie z trackingiem pracy serca i snu.

Co robić? #ios #android #smartfon #smartfony

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63403759bbee795815c81b37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy, wybrać #iphone 14 Pro Max i ...

źródło: comment_16652170404bLpNMSdf9LCDICvFwSV5X.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz zakupu na lata to tylko Apple. Smutna prawda ale prawda. Sam od zawsze byłem androidziażem ale kupiłem 13 mini ze względu na rozmiar. Żaden android nie oferuje mi takiej wygody, nawet ten nowy Asus. System i płynność to zupełnie inna klasa, a wcześniej używałem OnePlus 9.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Te problemy Apple już rozwiązało w większości aktualizacjami. Jak się boisz to kup sobie Apple care dodatkowo na rok i tyle. Weź pod uwagę, że jak przejdziesz na ekosystem appla to bardzo ciężko będzie z niego wyjść ze względu ja wygodę. Sprzęt maja droższy ale jak pisze @Sangreal posłuży dłużej. Sam mam iPhone 12, wcześniej miałem iPhone 8 i wymieniłem go bo po prostu mi się znudził po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli masz Maczka i go lubisz, a chciałbyś wejść w fajny ekosystem na lata, to polecam tylko i wyłącznie Apple. Nie ma co się więcej rozwodzić na ten temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problemy techniczne są już częściowo naprawione albo lada chwila będą w nowej aktualizacji. Co roku są jakieś początkowe problemy przy przejściu na kolejny iOS.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam porównanie ip13pro i poprzedniej wersji pixela - moim zdaniem jeżeli chodzi o jakość zdjęć to pixel... ale pixel nie ma dystrybucji w polsce i z tego co wiem nie ma 5g (nie jestem pewny czy we wszystkich sieciach, ale znajomek nie ma 5g), więc do pracy wybrałbym iphone
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Często gęsto słyszę ze lenovo lub Asus robią lepsze lapki bo maja mocniejsze bebechy, ot co. Są sprzęty lepiej wykonane i gorzej. Żeby ominąć pewna markę to jak byś porównał samsunga do Xiaomi. Jedna z tych marek przykłada większa uwagę do jakości wykonania i tyle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy co lubisz, ja tam lubię zmieniać ekosystemy i np. już miałem w tym roku nabyć iPhone 14 oraz zegarek, ale cena wyszłaby około 8,5 tys. (JDG by miały za 7 tys. zł), a tak kończy się na pixelu 7 pro z zegarkiem lte za 4,5 tys. (w niemieckim google store jest promocja). Za resztę kasy kupiłem hulajnogę Motus pro 8.5 lite.

Dla odmiany, do laptopa z Windowsem nikt
  • Odpowiedz