Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, mam problem z moim padem od xbox one s - z play and charge kitem. Wszystko fajnie śmigało przez ponad 2 lata, a dzisiaj mam problem i nie mogę naładować pada. Kończyła mi się bateria, chciałem go podładować, ale nie ładował się i po odłączeniu się rozładował. Podpiąłem go do ładowania (mam ten kabelek ze światełkiem zielonym/białym) i po kilkunastu sekundach światełko zmienia kolor na biały i przestaje ładować. Po podłączeniu przez usb pad normalnie działa, więc problem z portem usb raczej wykluczam. Próbowałem na innym kablu i ładowarce np. do telefonu, ale też bez efektu. Czy to akumulator wyzionął ducha? Ale to o tyle dziwne, że dopiero co grałem kilkanaście godzin na nim, więc raczej tak z dnia na dzień by nie padł? Jest jakiś program na pc do ewentualnej analizy/testu co może być nie tak? Aktualizację oprogramowania pada zrobiłem, nie przyniosło efektu
#xbox #xboxone #pcmasterrace #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 8
@amn1337: miałem tak, znana sprawa. Pomoże odpowiedniej grubości wkładka między obudowę pada gdzie są styki a baterię (papierek, niektórzy kawałek karty kredytowej dają ale grubość to sprawa indywidualna). Próbuj do skutku bo ja trafiłem za ntym razem jak już myślałem że to troll. Od czasów Xone MS ma ten problem i ogarnąć nie może. Wygniatają się styki po czasie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: to mam zrobione od samego początku, bo w ogóle nie łapało akumulatora. Ale teraz łapie, tylko od razu pokazuje, że naładowany w 100 procentach.