Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 67
856 448 + 63 + 9 = 856 520

Dzisiaj w ramach urozmaicenia mi kręcenia jakaś raszpla potrąciła mnie na rondzie i nawiała prawie mnie rozjeżdżając. Na szczęście młody chłopak który to widział pojechał za tą suką i usiłował ją zatrzymać, bezskutecznie, ale policji wystarczył spisana przez niego rejestracja. Pańcia po przyznaniu się jest lżejsza o 1500 zł, a ja na wszelki wypadek jakby wyszło coś z rowerem, czy zdrowiem dostałem jej numer ubezpieczenia (σ ͜ʖσ)
W tym miesiącu: 295 km

#rowerowyrownik #rower #gravel #rondo #otwock

Skrypt | Statystyki
PrzekliniakCQ - 856 448 + 63 + 9 = 856 520

Dzisiaj w ramach urozmaicenia mi kręcenia...

źródło: comment_1665158012gxFhCE3ifmRoxzBnyGd6b4.jpg

Pobierz
  • 14
@PrzekliniakCQ: najlepiej by było żeby jednak w twoim zajebiście drogim, profesjonalnym rowerze do grawelowania (taka nazwa, musi być drogo) coś się jednak zepsuło i trzeba było naprawić, ale za ucieczkę, o której niechybnie dowie się ubezpieczyciel (mają swoje sposoby ale zawsze można pomóc), dostanie #!$%@? regres.

Jak coś #!$%@?ę to biorę na klatę a nie długa i niech frajer zdycha bo akurat upadając nabił się na słupek...
przynajmniej jeden piesek na smyczy w poprzek ścieżki rowerowej


@ploki_juhy_rdeswa od kiedy zamontowałem dzwonek nie mam takich problemów, polecam. Kiedyś hejtowałem ale się przekonałem. Myk po dzwonku i wszyscy się odsuwają xD Na zachodzie dużo ludzi dzwoni nawet jak mają miejsce żeby wyprzedzić bezpiecznie, tylko żeby Cię poinformować, że będą wyprzedzać, coś jak klakson w Indiach
@PrzekliniakCQ pamiętaj że nawet za uszkodzoną odzież należy Ci się odszkodowanie. Ja gravela rondo po przygodzie drogowej oddałem do serwisu w Wawie, zrobili przegląd, porysowane elementy wymienili, przygotowali papier do ubezpoeczalni - wszystko zostało zwrócone z OC sprawcy Edit: doczytalem teraz że masz spuchnięte kolano - mam nadzieję, że to nic takiego ale jak nie przejdzie warto udać się do lekarza - w moim przypadku było to naderwanie więzadeł w kolanie (na