Wpis z mikrobloga

@Walther00: moze i kłamstwo, ale pozytywnie o Ukraińcach to warto wykopać wiadomo. O Ukraińcach i ich postępach na froncie dobrze, albo wcale. Zawsze mnie zastanawiało jakim cudem dochodzi czasem do przekłamania faktów historycznych XD ale posiedziałem już tu trochę na tym obsranym tagu i już rozumiem, ze to po prostu powielanie przez debili mitomanii z Twittera
@Walther00: ja pamiętam jak z początku próbowałem walczyć żeby ludzie źródło przyklejali jak wklejają na wykop. To była walka z wiatrakami.
Bezwstydnie przeklejali 1 do 1 wideo i wrzucali na swojego YT z 200 subami i z jakimś podpisem w stylu "polskie kraby rozwalają s300" xD

Po dniu najczęściej okazywało się, że to nie krab ani s300, a czasami nawet nie rosyjski cel, ale lajki się zgadzaly. Jakby wrzucili źródło to
@0xFEE1DEAD: Ja się odnosiłem głównie do grafiki z Donbasu i artykułu na jego temat.
Sprawa Zajcewa na pewno jest kluczowa i to bardzo ciekawa informacja, przynajmniej dla mnie.

Co do argumentów OPa:
- news sprzed paru dni
- mowa o Chersoniu
- mapka z Donbasu

Dodano: 07-10-2022 07:18


Raczej godzin.

Ukraińska armia koncentruje siły i atakuje pozycje rosyjskie na północy, na kierunku charkowskim i na południu, na kierunku chersońskim. W obwodzie
@Walther00: Tak xD A pamiętasz pierwszy dzień wojny? 10 znalezisk z płomieniem na co 10s na głównej, jakieś totalne fejury o sytuacji na froncie, filmiki z Syrii, Afganu, czy Donbasu z 2014. Tak właśnie tutaj można się czegoś dowiedzieć XD Ważne, że tytuł mi się podoba, to wykopię