Wpis z mikrobloga

@kilo_wody_pod_stopa: Monitor też będę zmieniał, obecnie mam po prostu zakrzywiony telewizor który podłączyłem po HDMI do laptoka ( ͡º ͜ʖ͡º) ale zbieram się do zmiany w przyszłym roku jakoś na początku tego i tego i muszę wiedzieć +- ile nerek muszę sprzedać :p
8k za current gen np. z Radkiem 6900xt, 11-12k za next gen z 4080 16GB (jak uda ci się ją kupić za msrp +/- 7k). Duże znaczenie ma też monitor, bo IMO next gen do 1440p 144hz (nawet ultrawide 3440x1440) i 4k 60hz to strata kasy. Tutaj wypadałoby już mieć ekran 4k120hz/144hz.


@kilo_wody_pod_stopa: Chyba tylko jak grasz jakieś CS go albo Lola ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cyberpunka
@Bieg_Z_Rozmachem: Ciężko mi zrozumieć o co ci chodzi. Piątek jest, jakieś alko było? Jak było to przystopuj, bo dzień jeszcze długi xD Co do moich przemyśleń - myślę, że warto rozważnie wydawać pieniądze. Na końcu chodzi o to, żeby się dobrze bawić, a do dobrej zabawy nie trzeba ULTRA i FPS równemu odświeżaniu monitora. HU ma na ten temat fajny, racjonalny materiał. Nawet pokazują różnice między ustawieniami medium/high/ultra, oczywiście wszystko na