Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś napisze co waszym zdaniem im się po tym stało?


@OnKujajor91: Życie to nie hollywood i fala uderzeniowa z granatu rozwala Ci narządy wewnętrzne, masz krwawienie wewnętrzne etc. Nie musisz dostać odłamkami

Też o tym pomyślałem ...jednak pewien honor chyba powinien zostać zachowany i opiekę medyczną pozostawić poza skrytym dobijaniem ¯_(ツ)_/¯


@niewiempoco: @doeros Przecież na oko tu jest cały uzbrojony oddział i jedna ranna osoba.
  • Odpowiedz
Też o tym pomyślałem ...jednak pewien honor chyba powinien zostać zachowany i opiekę medyczną pozostawić poza skrytym dobijaniem ¯_(ツ)_/¯

Ale widać lud nasz się cieszy i pochrumkuje w ucieszę


@niewiempoco: masz rację, Ukraińcy będą honorowo odpuszczać ruSSkim podczas gdy oni będą urządzać kaźnie cywilom i okupowac ich kraj.

Debilu.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że to ruskie ścierwo, ale wykopki nie dymiło chwilę temu, że ruskie atakują ukraińskich rannych? No to tutaj to samo..
  • Odpowiedz
sam jesteś trolem jeżeli cieszysz się że Ukraińcy udostępniają takie filmiki. Skoro ruscy ucinają j---a komuś to ukry też mogą?

Powinno nam zależeć żeby opinia publiczna szczególnie na zachodzie traktowała Ukraińców jak cywilizacje, a nie taki sam motłoch jak ruskich.


@komakow: Gdyby Ruscy wpadli do twojej wiochy, wymordowali ci rodzine a jednemu zlamalaby sie noga podczas zabawiania sie z twoja matka, pozwolilbys mu pokojowo opuscic gospodarstwo domowe, bo przeciez rannych
  • Odpowiedz
@pompastic Wykopki to najprędzej by mogli z ruskimi łapę zbić - obie grupy to zwierzęta xd

A komentarze typu "Ruskie mogom to my nie możemy?" tylko świadczy o braku pojęcia i wyobraźni wlasnie jak zwierzęta - zerowej
  • Odpowiedz
@bacaa90: idąc Twoim tropem rozumowania to artyleria powinna w ogóle być zakazana. Bo jak to tak, z zaskoczenia, tam gdzie ranni. Szok i niedowierzanie, jak to tak atakować bezbronnych Rosjan
  • Odpowiedz