Wpis z mikrobloga

Jaką formę ewentualnej naprawy z AC wybrać przy zakupie? Warsztat zamienniki czy ASO oryginalne? Mam Hyundaia i40 z 2015. Jeżdżę już nim rok, myślę, że tak 2 lata i go sprzedam. Macie jakieś za i przeciw? Wychodzi jakieś niecałe 5 stów różnicy więc całkiem sporo. Czy to za stare auto by się bawić w takie niuanse?

#motoryzacja #samochody #ubezpieczenia #hyundai
  • 5
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: niedawno stałem przed tym samym wyborem - poprosiłem o listę "partnerskich" warsztatów z mojej okolicy - okazało się, że jest na niej warsztat, gdzie robiłem już kilka usterek w różnych samochodach i byłem generalnie zadowolony. Przedzwoniłem jeszcze do gościa z pytaniem "jak wyglądają naprawy z AC dla towarzystwa X" - generalnie nie czepiają się cen części (ma swoje źródła i z autopsji wiem, że nie znajdę nigdzie taniej), g..nianych części
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: a to już kwestia wyszukania i znalezienia zaufanego warsztatu (na podstawie własnych lub cudzych doświadczeń) - są mapki warsztatów partnerskich, krótki lub dłuższy research i albo się danemu warsztatowi zaufa, albo szuka się dalej. Z drugiej strony, gdzieś ten hyundai był serwisowany przez niemal 2 lata po zakończeniu gwarancji...
  • Odpowiedz