Wpis z mikrobloga

@knur3000: To jest urokliwe przez jeden czy tam dwa kawałki a nie wszytsko na jeden kopyt jak Zenek martyniuk. Zero jakiegoś jakiegoś wychodzeni do przodu, zabawy muzyka, eksperymentów tylko na zasadzie to się sprzedaje to #!$%@? copy+paste i tyle. Coś tam leci w radiu i nigdy nie wiesz czy to poprzedni utwór jej czy to może coś nowego
  • Odpowiedz
@muak47: >To jest urokliwe przez jeden czy tam dwa kawałki a nie wszytsko na jeden kopyt jak Zenek martyniuk. Zero jakiegoś jakiegoś wychodzeni do przodu, zabawy muzyka, eksperymentów tylko na zasadzie to się sprzedaje to #!$%@? copy+paste i tyle. Coś tam leci w radiu i nigdy nie wiesz czy to poprzedni utwór jej czy to może coś nowego

To posłuchaj całych płyt, a nie tylko piosenek lecących w radiu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vestige: znaczy ze mam kupić płytę? Radio jest od tego aby właśnie zachęcić do kupna płyty, No ale skoro wszelkie nagrania na jeden kopyt to jej pokazówka i reprezentowanie siebie to dziękuje
  • Odpowiedz
@carmazeen I myślisz, że tak jest tylko w popie? Z prompterów czy nawet ze zwykłych kartek z tekstem korzystają masy muzyków na całym świecie wykonujących przeróżne gatunki muzyczne i nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vestige: znaczy ze mam kupić płytę? Radio jest od tego aby właśnie zachęcić do kupna płyty, No ale skoro wszelkie nagrania na jeden kopyt to jej pokazówka i reprezentowanie siebie to dziękuje
@muak47: na tym polega pop? Masz się sprzedać chłopie, muzyka ma być przystępna. Popatrz na tourne tej laski "bankiet u Sanah", gdzie zabiera ze sobą chór i filharmoników, w sumie ok 60-70 osób i wybiera na
  • Odpowiedz
@muak47: na spotify se odpal, a poza tym wszystkie płyty są na youtube.

No ale skoro wszelkie nagrania na jeden kopyt to jej pokazówka i reprezentowanie siebie to dziękuje


No ale przecież w radiu leci to co się większości ludziom podoba, a większość ludzi lubi disco polo...
IMO najpopularniejsze piosenki sanah to dla mnie są najgorsze: Ten Stan, Szampan, Ale jazz! (to zwykłe), kolońska i szlugi (też to zwykłe) to totalny popowy shit. Ale ja nie słucham radia i staram się oceniać całą twórczość artysyty, a nie jeden kawałek z 20 z
  • Odpowiedz