Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale dziewczyny w tym sezonie potrafią walczyć - nie lubię takiej Hanki, ale cholera jest skuteczna i szacun dla niej - całkowicie obiektywnie trzeba powiedzieć że dziewczyna potrafi grać w tą grę.
Mam wrażenie że Monika trochę źle rozegrała odstatnie godziny, albo produkcja tego nie pokazuje - bo wygląda na to, że co miała ugadać to ugadała, a Hanka do ostatnich chwil kombinuje.
PS: co ten Miki odwala to ja nie mam pytań, ale Dawid na serio wydaje się spoko facetem.
#hotelparadise
  • 7
@kipman1: Nauczyły się. Przed drugim rajskim strategia dziewczyn była taka, że Hugolina się poryczała, że chce do domu, bo Igi złapał #!$%@? po wyroczni, a poza tym nie było strategii ani walki. Hugolina też mnie zaskoczyła skutecznością, ludzie wyżej piszą, że żmija, a dla mnie to zdziwienie na poziomie, że wąż kąsa. No taka węża natura i taka Hugoliny natura, że postanowiła zawalczyć łamiąc swoje własne słowo. A że Miki daje
@comiszkodzi: nie rozpędzaj się z tym girl power - pamiętajmy że produkcji dużo łatwiej zrobić z kobiety wariatkę znienawidzoną przez odbiorców tv niż nawet najgorszego faceta. Ventyl może zrobić 20 krzywych akcji, ale spotkał lMagdę i instaigrażynki będą miały idola, a jakakolwiek fajna dziewczyna popełni jeden czy dwa błędy to będzie wyzywana od najgorszych. Nie było sezonu jeszcze żeby z kobiet nie robić najgorszych zatem pożyjemy zobaczymy.
Z tym szacunkiem był nie przesadzała, bo pod pozorem szczerej chęci pomocy nastawiła Nową przeciwko Monice, by ugrać na tym przywilej dla siebie i wyeliminować naiwną Klaudię z gry. Podłe. To, jak od początku kręci Mikołajem, też na szacun nie zasługuje, bo manipuluje nim używając całego arsenału gierek. Głupi daje jej się nabierać nawet teraz. :D Trzeba jej jednak przyznać, że sprytnie kombinuje.