Wpis z mikrobloga

Drukarka HP LaserJet MFP M227fdw podłączona do kompa(1) po wifi, a do kompa(2) po kablu.
Na kompie (2) wszystko działa OK, a na kompie (1) skanowanie działa, a przy próbie drukowania wyświetla komunikat braku papieru pomimo tego, że papier jest i z komputera (2) da się drukować.
Co może być przyczyną? Próbuje drukować z poziomu aplikacji hp smart jak i bezpośrednio z pliku. Efekt zawsze ten sam. Na kompie mam windows 10
#komputery #windows #drukarki #pcmasterrace
  • 8
Co może być przyczyną? Próbuje drukować z poziomu aplikacji hp smart jak i bezpośrednio z pliku. Efekt zawsze ten sam. Na kompie mam windows 10


@RozowaWkolorachTeczy:
1. Drukowanie w Windows jest #!$%@?

2. Drukowanie na sterownikach HP z ich wodotrysakmi jest #!$%@?

3. Papier jest uzupełniony w podajniku dolnym czy jest w podajniku "boczny" (tym ponad głównym).
Może w domyślnych ustawieniach sterownika trzeba zadać mu z jakiego podajnika ma czerpać papier
@sirpingus: hej, dzięki za rady. Póki co jest OK. Sprawdziłam, że mam sterowniki datowane na 20190718, najnowsze na stronie są z 20220414.
Niemniej sprzedawca powiedział mi, że najnowsze stery wprowadzają tzw. Dynamic security, które uniemożliwiają stosowanie zamienników. Nie umiem znaleźć wcześniejszych sterowników (tzn. wydawanych pomiędzy tymi co mam, a najnowszymi) czy tutaj możesz pomóc? Jak sprawdzić, która konkretnie wersja sterownika wprowadza to dynamic security?