Wpis z mikrobloga

TL;DR: Robię sobie projekt, którego główną funkcją jest możliwość postawienia i zarządzania serwerem #minecraft.
Tag do czarnolistowania/obserwowania: #robieprojekt
===

Hej hej!
Szybki update, poszły dzisiaj zaproszenia dla subskrybujących newsletter. Przy ich pomocy można sobie za darmo założyć serwer minecraft. Wkrótce będę wysyłał kolejne zaproszenia, dlatego jeżeli masz ochotę potestować i założyć serwer #zadarmo to zapisz się na newsletter tutaj.

Co nowego dodałem przez ostatni tydzień?
W ostatniej ankiecie minimalnie przeważyły głosy odnośnie kontynuowania obsługi serwerów #minecraft. Dlatego zdecydowałem, że jeszcze trochę rozwinę te funkcjonalność i pójdę w serwery #csgo
Dodałem możliwość zarządzania graczami (banowanie, wykopywanie z serwera, nadawanie praw administracyjnych itd). Oprócz tego poprawiłem kilka mniejszych błędów i usprawniłem nieco działanie mechanizmu stawiającego serwer. Powinno się to dziać nieco szybciej.

Wydaje mi się, że super-podstawowe funkcje obsługi serwera są już zapewnione. Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły to koniecznie dajcie mi tutaj znać lub na discordzie. Wierzę w rozwój projektu przy pomocy społeczności, dlatego na pewno wezmę wasze zdanie pod uwagę :-)

Bilans póki co nie zmienił się od ostatniego update (około -1700zł) ()
gpctlvt - TL;DR: Robię sobie projekt, którego główną funkcją jest możliwość postawien...

źródło: comment_1665073864ry9aTWBCGHIw1KbBxJBKlu.jpg

Pobierz
  • 5
@NewEpisode: Dzięki. O to mi własnie chodziło. Poprawie informację o hostingu minecrafta. Co do adresu to wymóg aby mail nie trafił do spamu i firemka z której korzystam do wysyłania maili oferuje swój adres żeby uprościć procedurę.

Co do mobilnej wersji strony to nie poświęcałem za bardzo czasu na dostosowywanie layoutu bo nie jest to teraz priorytet. Ale dzięki za zwrócenie uwagi.