Wpis z mikrobloga

Ale nie ma komu kibicować nawet, więc nuda :(


@majk_emigrant: Jak to nie standardowo wszystkim które jadą na Canyonach ¯\_(ツ)_/¯

W sumie nawet nie wiem kto jest faworytką? Jest żeński odpowiednik norweskiego pociągu?
  • Odpowiedz
Lucy kończy. 3.8km pływania w 50:57.

@Mass: Ogólnie to tam taką terminatorką jest Daniela Ryf.
Ale o Danieli jej własne dziecko powiedziało "This is my mum, she used to be good at triathlon".
No ale wzięła się po tym, zaorała St. George i teraz przyszła po kolejny tytuł których ma już 5 czy 6 ( i tyle samo na połówce w mistrzostwach).
Ryf jest taką terminatorką, że boją się jej faceci
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ja normalnie bym tez był team gruby ale nie mogę zdzierżyć tej pokraki na której jedzie rower :(

A co się dzieję z Samem Longiem? Jeszcze sprzed roku pamiętam że odsadzał Lionela, ostatnio chyba jakoś przygasł? Czy to tylko moje subiektywne odczucia?
  • Odpowiedz
Ja normalnie bym tez był team gruby ale nie mogę zdzierżyć tej pokraki na której jedzie rower :(


@Mass: No co, jak ktoś dla funu robi na składaku triathlon czy na damce to spoko, ale jak gruby robi na damce pierwsze miejsce to już nie można? Bo co, bo gruby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co się dzieję z Samem Longiem? Jeszcze sprzed roku pamiętam że odsadzał
  • Odpowiedz
Sarah Crowley i Laura Phillip z 5 minutową karą czasową.

I nie robią tego na części biegowej tylko od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw - ma ktoś linka do webowego trackera? Bo kiedyś był taki fajny pokazujący liderów z podziałem na grupy i kategorie, a teraz nie mogę znaleźć.

Ten w appce jakiś taki gorszy.
  • Odpowiedz