Wpis z mikrobloga

@PanSowaa: Bo płacisz więcej za znaczek japka niż za sam produkt, dokładnie ta sama kategoria co aj-szmatka za stówkę xD Kejsy ponoć są warte swojej ceny w porównaniu do zamienników, ale ładowarki ni wuja.

W każdym razie, zegarek jaki? Dawaj foty xD
@PanSowaa: Jeżeli ten Max nie ma co najmniej 512 GB pojemności to zabieram plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS

AWU i APPgen2 są tutaj najlepszym wyborem moim skromnym zdaniem. Bateria w zegarku w końcu trzyma jak należy, a jakość dźwięku i innych ficzerów w słuchawkach zdeklasowała kompletnie pierwszą generację.

PS2

Myślę, czy AWU nie sprezentować też babci. Syrena alarmowa wywoływana przyciskiem akcji pozwalałaby jej zawołać opiekuna do
@duzeelobenc: Jest, używałem do dzisiaj pierwszej generacji od czasu premiery.
W końcu są obecne wyraźne niskie tony i nie trzeba słuchać głośno muzyki, aby je odczuć.
Jakość ANC przyćmiewa 1st gen, jakość rozmów przez wbudowane mikrofony to samo, czas pracy na baterii również.
Do tego dochodzi możliwość zlokalizowania pojedynczych słuchawek i etui gdyby się gdzieś zapodziały/ zgubiły.
No i w końcu na bieżąco widać stan naładowania słuchawek i etui.
Jakby ktoś
@alWdIjJpz18nHw: według mnie to są usprawnienia a nie deklasacją, z reszta mnóstwo recenzentów tez to potwierdza. Mam dwójki jeszcze przez 2 tygodnie wiec protestuje ale jak narazie to według mnie o żadnej deklasacji mówić nie można, jedynie usprawnienia tego co w jedynkach już było i tak na bardzo dobrym poziomie. Dla mnie bardzo fajna rzeczą, jest ten głośnik w obudowie, informujący o tym, ze słuchawki trzeba naładować niedługo. W poprzednikach miałem