Wpis z mikrobloga

Po tym jak wczoraj Suski zbłaźnił się w RMF mówiąc, ze spadki na giełdzie nie są przez pomysł Sasina na opodatkowanie firm 50% a przez.... awarie/zamach na NS xD Dodał, że inwestorzy negatywnie ocenili sytuację, możliwe dalsze ataki terrorystyczne na bezpieczeństwo Polski bla bla bla xD
więc Vateusz podpisał zarządzenie wprowadzające 2. stopień alarmowy BRAVO wobec polskiej infrastruktury energetycznej poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej - poinformowało w czwartek RCB.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Drugi-stopien-alarmowy-BRAVO-dla-polskiej-infrastruktury-energetycznej-8418266.html
#gielda #polityka #gospodarka #polska
  • 7
@angor86: pi3rdolenie. ten rząd znany jest ze stwarzania sztucznego zagrożenia by obywatele myśleli: o, dobry rząd, broni nas przed tym złem.
przykład: uzależnienie od węgla było tak mocno piętnowane, że za rządów PiS wzrosł mocno import :D
@widmo82: gdzie ja tłumaczę Suskiego? Przecież jasno napisałem, że Suski zachował się głupio, a Morawiecki poprawnie.

Ogólnie to cały ten wywiad to był dosyć śmieszny, bo Suski praktycznie cały czas gadał tak, żeby przypadkiem nic nie powiedzieć.