Wpis z mikrobloga

W ogóle na czym polegają te ścieżki? Bo sama korzystam z wersji przegladarkowej i nie widzą mi się te zmiany, jak oni w ogóle przekładają postępy na ścieżki?
@P0lka: W obecnej wersji możesz sobie wybierać, że teraz zrobisz lekcję z tematu np. Travel 3, a później dwie z Peolpe 4, a później jedną z jeszcze innego tematu. W ścieżkach nie masz możliwości wyboru tylko robisz Unit po Unicie (jest ich więcej). Nauka ma być przez to bardziej zróżnicowana i efektywniejsza oraz ma ułatwiać poznawanie i treing języka w bardziej naturalny i przystępny sposób.
@MG78: Ale czy to nie znaczy że w takim razie bede zmuszona ciagle katować ten przykladowo unit travel 3 dopoki go nie skończę? W jaki sposób niby ma to zwiększyć zróżnicowanie skoro będę powtarzać przez np tydzień to samo?
@P0lka: Lekcje są bardziej różnorodne i dotyczą jakiegoś szerszego tematu ale o ile to nie jest wprowadzenie np. jakiejś nowej rzeczy z gramatyki to nie jest tak, że katujesz cały czas to samo. Czasem masz lekcje przypominające jakieś inne zagadnienia. Ja mam teraz tak, że co unit jak mi wchodzą nowe rzeczy i jakaś mocniejsza lekcja to sobie myślę ooo nie teraz to już koniec ze mną, a później robię następne