Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaay: a co tu definiować. Wchodzisz do gabinetu lekarskiego i widzisz młodego lekarza, od kilku lat w zawodzie, względnie takiego przed emeryturą. Komu chętniej powierzysz kwestię swojego zdrowia? Po prostu zastanawia zdanie innych w tym temacie
  • Odpowiedz
@Czarny_Niewolnik: jestem u lekarzy czesto, wybieram prywatnie takich ok 40-50 lat z tytulami, na nfz w szpitalach czesto mam 30 latkow i tez jest git, bo maja wsparcie starszych. Bron boże takich starych 60+
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Czarny_Niewolnik: Młodzi się bardziej starają, jeszcze im się chcę. Stary ma już #!$%@? lecz potrafi zrobić diagnozę w parę minut, gdzie młody będzie wysyłał na dodatkowe badania itp. Po prostu doświadczenie ma, najlepiej średnio stażowo w zawodzie xd
  • Odpowiedz
Młodzi się bardziej starają, jeszcze im się chcę. Stary ma już #!$%@? lecz potrafi zrobić diagnozę w parę minut, gdzie młody będzie wysyłał na dodatkowe badania itp. Po prostu doświadczenie ma, najlepiej średnio stażowo w zawodzie xd


@wfyokyga: Chyba był artykuł na wykopie że młodzie lekarze prędzej zdiagnozują jakieś nietypowe schorzenia a starzy już pozapominali o jakichś rzadkich chorobach.
  • Odpowiedz