Wpis z mikrobloga

Poprosiłem tatę(emeryt) by przyjął, ustawił i ogarnął dziś techników do podłączenia światłowodu, ponieważ byłem o tej godzinie w pracy, no i zastałem takie coś... locha na środku ściany i kabel przez pół ściany... Znając Ojca było kwi kwi byle szybko panowie zrobili tą robotę i mieli z głowy, tata teraz nie może zrozumieć że to juz nie PRL i wymaga się od zamawianej usługi fachowej, rzetelnej pracy, a nie byle szybko, byle jak Panowie zrobili bo pewnie jeszcze sporo roboty mają #zalesie #swiatlowod #lochawscianie #janusz
EloBreko - Poprosiłem tatę(emeryt) by przyjął, ustawił i ogarnął dziś techników do po...

źródło: comment_1664981910YFJhr1eNG1GkQ1L4J3tJhX.jpg

Pobierz
  • 8
@adrian1702: zaraz obok jest okno a szafy mam po drugiej stronie no cóż musze się na razie pogodzić z fuszerka a na przyszły remont zrobic rowek wpierniczyc tam ten kabel i gladzia ladnie wyrównać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DaneOsobowe: to jest tak że puszczone od słupa z prądem znajdującym się z 20 m od domu, do domu na 1 piętro , przeciez by wywiercili dziure z 50 cm niżej i by ładnie przy podłodze szło a kabel by miał kawałeczek do schowania do listwy