Wpis z mikrobloga

W obecnej chwili nie jest to dla mnie 'must have' ale zdarzyły mi się już 2 sytuacje, w których kierowcy byli agresywni.


@mikorz: gdy będziesz mieć kamerkę, takie sytuacje będą częstsze
@mikorz dołączam się do pytania, dzisiaj rano zostałem potrącony delikatnie przez babę, nawet się nie zatrzymała i w sumie nawet nie miałem jak zareagować, zero świadków, zero kamer i nie mam jak dać ujść swojej frustracji, tak bym podesłał gdzie trzeba. Do tego całe zamieszanie z pierwszeństwem odnośnie rowerzystów
@Misiopysioo: @janek_: @mmichal: tak, dokładnie miesiąc po zakupie roweru i przejechaniu pewnego dnia 80km (po drodze nie było żadnego problemu) wyłącznie jezdnią przy drodze do domu, zaczepił mnie pijany jegomość dlaczego nie jechałem po ścieżce rowerowej, efektem tego była bójka, uszkodzona tarcza hamulcowa i zszargane nerwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikorz: najpierw uzywalem chinczyka miniaturowego, pozniej sjcam sportowej oraz jeszcze jakiegoś chinskiego cudu który na szczęście ktoś chciał dokupić :) teraz mam sjcam jedno ale nie chce mi się ładować codziennie tej kamery :( za duzo jezdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mmichal a takie wynalazki właśnie typu jakis gotze&jensen z marketu elektro za 300 zł wystarczają chociaż żeby było widać blachy i wydarzenie, czy lepiej sobie taką półkę odpuścić?
@Misiopysioo: no wiadomo że najlepiej gopro na gimbalu :) małe kamerki mają wadę że mocno trzesię obrazem, nie każda sobie z tym radzi, jak jechałem po kostce to obraz falował, dobre mocowanie sztywne pomaga
@mmichal nie znam się na tym kompletnie, widzę ten model, ale egzemplarze mocno wysłużone wizualnie, porysowane, bateria trzymająca np. 1h. Nie wiem, czy tu po prostu w ciemno jak przy dobrym elektronarzędziu nie sugerować się w ogóle wyglądem, a tylko tym, że działa?