Wpis z mikrobloga

OMG
Po ostatnim odcinku zmieniam zdanie co do Marty z bombelkiem. W przeciwieństwie do discopolowca widać, że ma poukładane w głowie i wie czego chce. Może i nie jest najpiękniejsza a papieros i piwo w ręku nie poprawiają wizerunku ale przynajmniej jest szczera i mówi otwarcie co myśli. Widać, że z papieroskiem i piwem ma chill i jest jej tak dobrze. A discopolowiec? Przyśpiewki na poziomie gimnazjum, dopytywanie o ubrania żałosne, wyznanie że nie może mieć dzieci to chyba było tylko po to, żeby ona go nie chciała i nie musiał mówić jak bardzo mu sie nie podoba. Marta dobrze go kwitowała na każdym kroku, łącznie z pieniędzmi. Myślę, że on mógłby zaimponować jedynie jakiejś nastolatce która nie wie czego chce bo on do zaoferowania nie ma nic.

Jamnikara iks de. Nie wiem czy ktoś zauważył stwierdzenie, że Przemek jest na levelu niższym niż jej pies ale dobrze wiedzieć, że mieszkanie Przemka jest ICH bo przecież ma obrączkę. No ale jakby coś to ona ma przecież pieniądze i przyszła tu tylko po miłość. Sorry ale wieje od niej desperacją, widać, że coś nie styka pod kopułą.

Para nosaczy, wciąż najsłodsza wg mnie. Może i tam się za dużo nie dzieję ale widać, że im ze sobą dobrze, rozmawiają otwarcie na ważne tematy i myślę, że może coś z nich być. To, że nosacz nie obejmuje nosaczowej przy kamerach to też może być kwestia onieśmielenia przez kamery.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 6
widać, że im ze sobą dobrze


@yohana30: chyba nie widziałeś ludzi w szczęśliwym związku, można się znać kilka dni i czuć się przy sobie super i nie chodzi tutaj wcale o swobodę w przytulaniu się przy kamerach

on mógłby zaimponować jedynie jakiejś nastolatce


@yohana30: XD czym? może jakiejś grażynie krypto fance disco polo co najwyżej
@yohana30:
A ja odnoszę wrażenie, że przede wszystkim na siłę tłumaczysz mamuśkę. Faktycznie wie czego chce: peta i browara. Tak Ci się to podoba? Maciek pięknie ją wyjaśnił mówiąc, że faktycznie zgodził się na palącą, ale nie palącą jak smok!!!! 4 fajki na godzinę to po prostu rewelacja. Laska miała mega zadyszkę podczas spaceru, w którym koleś szedł w podskokach. Ja rozumiem sympatię, też do niej ją mam, ale bez przegięcia.
@maciejdal: nie tłumaczę mamuśki ale jestem w stanie ją zrozumieć, widać, że jest zmęczona życiem, pet to jedyna jej przyjemność więc sobie nie odmawia. W dodatku widać, że Maciek też jej się nie podoba wiec ciągnie spokojnie do końca, żeby to przetrwać.
A co do tekstu z dziećmi to dlaczego Maciek miałby jej się pytać czy dla niego mogłaby się kłuć mimo, że od początku ona mu się nie podoba i