Wpis z mikrobloga

Masakra z tą nagonką na Magdę. Co kogo obchodzi co robi i jak robi z Grzesiem. Jedyną osobą, która może czuć się ‚skrzywdzona’ (choć to i tak sformułowanie mocno na wyrost) jest Monika. Grześ powinien być z Nią szczery to fakt. Natomiast szukanie Jej partnera na zastępstwo to przecież nie jego działka (‚To nie jest program przyjaciele i ja’). Moim zdaniem super, że w końcu ktokolwiek zapałał do siebie jakimś uczuciem. I kimkolwiek Magda by nie była i jakkolwiek nie przeanalizowalibyście Jej przeszłości i nie przepowiedzieli przyszłości, ma prawo do relacji. Udawanej czy nie, to wie tylko Ona. Fajnie, że wreszcie pomiędzy ludźmi jest jakaś chemia - brakowało tego w tym sezonie.
Jeśli chodzi o Marka to wyglada jakby wyobrażał sobie zbyt wiele, jakby padły tam między Nim i Magdą jakieś deklaracje - coś mnie ominęło?

Nowe dziewczyny - ale nuda! Czekam na Natalię od Tiktokow, to dopiero będzie wioska.

#hotelparadise
  • 9
Monika. Grześ powinien być z Nią szczery to fakt. Natomiast szukanie Jej partnera na zastępstwo to przecież nie jego działka


@Kobieteria: Widzisz, jak Alimenciarz mógł odpaść to Wentyl robił narady w pokoju, ustalał jakieś plany, generalnie próbował go ratować kosztem Piotra. Gdy weszły nowe dziewczyny i Monika jest zagrożona to nie zrobił praktycznie nic poza rozmową z Markiem że przejmuje jego partnerkę. Nie dziwię się Monice że czuje się wystawiona.
@Dewasta @ddonewry927: to prawda, macie racje. Jak dla mnie ratowanie ‚przyjaciół’ w tym programie w ogóle mija się z celem, bez względu na to czy jest to Grzesiek, czy Monika. Na koniec zawsze wychodzi tak samo: umiesz liczyć, licz na siebie.

Swoją drogą bardzo szkoda Maćka, chętnie bym Go jeszcze trochę pooglądała i posłuchała. W parze z Moniką mogliby dotrzeć daleko.
@lena_malena: pewnie dlatego, że ludziom po drugiej stronie ekranu bardzo łatwo oceniać zachowania innych, a przyklejenie łatki puszczalskiej dziwki przychodzi niektórym z taką lekkością :) szkoda, bo to młodzi ludzie, powinni się bawić, pozwalać sobie na naturalne emocje i zachowania. Magda w moim odczuciu jest pewna siebie, ma mocny charakter, który z pewnością w znacznym stopniu ukształtowały wydarzenia z przeszłości. Mam pozytywne odczucia względem jej osoby. I nie interesuje mnie czym
@Kobieteria: Magda delikatnie mówiąc, nie jest trudna do zdobycia. Nikogo nie obchodziło, co robi we własnej sypialni, zanim nie wystąpiła w programie telewizyjnym. Niestety trzeba się liczyć z konsekwencjami i tym, że będzie poddana ocenie widzów, a wystąpienie w programie tv, to zgoda na taką ocenę. W sumie po to jest program, żeby wzbudzać emocje. Przynajmniej coś się dzieje nowego w programie za jej sprawą, a nie tylko Hugo i Kebs.
jako jedyny stworzył prawdziwą relację


@Haniah3: serio tak myślisz? proszę Cię,
chyba że jednostkowo bo on pewnie bardzo by chciał żeby w końcu jakaś laska go może nie tyle co pokochała ale bardziej polubiła,ale ona ???
ona bo chętna, a on bo wyposzczony więc chemia ruszyła,
jak dla mnie to zero w tym ,,prawdziwej relacji''no chyba że stawia się na sex
@Amikamamy: Nie pisałam, że się zakochali czy coś, chodziło mi że relacja między nimi oparta tylko na pociągu fizycznym jest prawdziwsza niż par, które dogadały się na początku, żeby razem cisnąć do finału