Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thruster: Biorąc pod uwagę negatywne podejście dużej części społeczeństwa do osób wyróżniających się jak ta osoba, nie pochwalam jej nastawienia do Polaków, ale jestem w stanie zrozumieć jej frustrację.

Nie, bycie Polakiem jest tu problemem a bycie konserwą, ale że każda konserwa która ją otacza to też Polak, stąd też taka reakcja.
Biorąc pod uwagę negatywne podejście dużej części społeczeństwa do osób wyróżniających się jak ta osoba, nie pochwalam jej nastawienia do Polaków, ale jestem w stanie zrozumieć jej frustrację.


@Gregory960: nie no, proszę. Jak stosujemy odpowiedzialność zbiorową (sra na wszystkich Polaków, chociaż mi to ona zwisa zupełnie, niech se żyje jak chce) to i w drugą możemy to zrobić, więc skoro jednostki o lewicowych zapędach "srają na Polaków" to znaczy, że ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mixxer5: Mylisz przyczynowość ze skutkowością. Agresja zaczyna się w stosunku do osób wyróżniających się, dlatego one potem się radykalizują i powstają takie fikołki jak "sram na polaków", kiedy jak już wspomniałem, nie chodzi o bycie Polakiem a o bycie konserwą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morskipas: Nie będę podejmował dyskusji z tobą bo jesteś trochę poniżej jej poziomu, aczkolwiek chciałbym zauważyć że:

rób z siebie klauna ubierając się na maksa atencyjnie i udając dziewczynę
Ta osoba najprawdopodobniej jest płci żeńskiej, więc nawet twoje bycie złośliwym ci nie wyszło.
I tylko udowodniłeś jak bardzo chłopak/dziewczyna to płynne definicje.
Mylisz przyczynowość ze skutkowością. Agresja zaczyna się w stosunku do osób wyróżniających się, dlatego one potem się radykalizują i powstają takie fikołki jak "sram na polaków", kiedy jak już wspomniałem, nie chodzi o bycie Polakiem a o bycie konserwą.


@Gregory960: większość ludzi ma to w pompie i jeśli czegoś nie lubi to raczej głośnego manifestowania swojej inności, a nie samej inności jako takiej. Jasne, że się zdarzają osoby, które dostają piany