Wpis z mikrobloga

Ludzie w poczekalni próbują spać, ktoś się kładzie i przychodzi jakiś ochroniarz i nie pozwala im leżeć. Niepierwszy raz to widzę.
To jest w ogóle legalne zabronić ludziom leżeć?
#pkp #kolej #prawo
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ar_0: Zwykli podróżni. "PKP" uprawia taką patologię od dawna.

@MuojemuKuotu: to mnie zaskoczyłeś. Swego czasu spałem już we Wrocławiu oraz Warszawie i nikt mnie nie wygonił ale to było dobrych parę lat temu
  • Odpowiedz
ale jeżeli podróżni czekający na transport (pociąg) to trochę nie ok


@Ar_0: tutaj jest pulapka tych czasow, nie mozna dzielic na zuli i niezuli, mozna zezwolic wszystkim, albo wszystkim zabronic. Wiec wszystkim zabronili aby zule nie spaly w zime i chlodne dni w inne pory roku.
  • Odpowiedz
To jest w ogóle legalne zabronić ludziom leżeć?


@volodia: tak, jest regulamin obiektu, mozesz go nie zaakceptowac ale wtedy musisz niezwlocznie opuscic teren obiektu. A w regulaminie najwyrazniej jest taki zakaz. Wiadomo ze to bezduszne, w szczegolnosci jak w nocy trzeba czekac na pociag, ale wyzej napisalem czemu tak jest.
  • Odpowiedz
@muchabzz: niedemokratyczny ustroj o dziwo ma plusy jakies, np. takie ze z zulami mozna bylo sobie radzic, a w demokratycznym kraju zul moze codziennie robic kupe na glownej ulicy miasta i jedyne co sie moze wydarzyc, to nalozenie kolejnego mandatu ktorego i tak nie zaplaci, ani nie bedzie z czego sciagnac. Za to praca urzednikow bedzie wykonywana, a problem egzystencji takich osobnikow wciaz nierozwiazany. Dworce pkp po prostu sie bronia, jednak
  • Odpowiedz
@volodia: W Niemczech na lotnisku pod Berlinem czekaliśmy 7h na samolot.
Kuzyn spał na ławce i Policja nie reagowała.
Ale byliśmy ubrani lepiej niż typowy dres czy menel, więc dlatego pewnie.
  • Odpowiedz