Wpis z mikrobloga

@zalogowany_user: z czeskim kralovcem to jest idealny przyklad przeruchania mema, ktore na wykopie pojawia sie co rusz. Pojawia sie cos smiesznego (a trolling czechow o tym ze skoro Rosja anektuje czesc Ukrainy, to oni sobie anektuja Kaliningrad byl smieszny), pojawiaja sie pojedyncze memy, a potem nagle leca te same memy w dziesiatkach przez kilka kolejnych dni az do porzygu. Wiele razy sie to pojawialo i jeszcze wiele razy sie pojawi.

@
  • Odpowiedz
Ja nie wiem, czy wy naprawdę tego nie widzicie.
Przecież scena z obrazka właśnie w komentarzach się znów powtórzyła. To mój pierwszy i ostatni spermomem. Nie o tagowałem by zrobić eksperyment, czy w rzeczywistości tak to wygląda. Wyniki były oczywiste... Miałem wam tego nie mówić bo to kolejny poziom wtajemniczenia na który żadne z was nie jest gotowe. Ale @exoone: przyniósł wam oświecenie,

Uwielbiam ten trend za jedno, bol dupy jaki
W.....k - Ja nie wiem, czy wy naprawdę tego nie widzicie.
Przecież scena z obrazka w...

źródło: comment_1664976170TWJX88IvzQPNMpYb7GL7dh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pjoter-syn: Widzę że nie ogarniasz znacznie więcej niż spermomemów. ()
Mem który wstawiłeś używa się gdy, ktoś zmienia swoją poważną opinie, kiedy ta okaże się błędna lub nieakceptowalna po czym stara się obrócić to w żart.
  • Odpowiedz
@Wyczopek: sama konwencja najgorszych nosaczowych memów jest jak dla mnie prosta, piła Ytong symbolizuje upływ czasu itd.
Po prostu uważam, że wprowadzenie wątku Króla Szczurów zabiło trochę kreatywność, bo wszystkie memy się kręcą wokół jednego tematu. Wcześniej były mordercze wersalki, przeróbki Władcy Pierścieni, uczenie się jak działa komputer, puenta była nieznana, a teraz jakieś to wszystko wtórne, wszystko prowadzi do zemsty Króla Szczurów i pora na CS-a.
  • Odpowiedz
@Wyczopek:

Przede wszystkim o oburzenie b0merów w drugiej kolejności, przysłowia same w sobie są zabawne a wtrącenie do nich słowa spppeema to już w ogóle poezja.


Tylko ja się nie oburzam, jedynie staram zrozumieć. Jeśli istotą tych memów jest serio słowo sperma to największa bezbecja ostatnich lat. Totalne dno. I to nie jest oburzenie z mojej strony. To moja ocena, pogarda.
  • Odpowiedz