Wpis z mikrobloga

Cześć,

macie jakąś opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI?
Bo wiecie, jeśli macie jakąś opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI i napiszecie swoją opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI, albo nawet nie swoją opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI, i np. napiszecie w komentarzu swoją opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI, to dzięki temu w googlach Twoja opinia o Assay Group albo opinia o Assay ASI pojawi się w wyszukiwaniu i inni będą mogli poznać Twoją opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI.

Pomóżmy potencjalnych klientom zapoznać się z informacjami i twardymi danymi o Assay. Napisz w komentarzu 'Assay Group opinie' i 'Assay ASI opinię'.

Daj też plusa, to wszystko pomaga.

Dzięki pozdrawiam

Dla niewtajemniczonych: co to jest Assay?



Wybrane dane finansowe za 2021r.:

Strata:


Z czego koszt odsetek od pożyczek:


Pasywa:


Z czego zobowiązania wekslowe:


#assay
#assaygroup
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay
virgola - Cześć,

macie jakąś opinię o Assay Group albo opinię o Assay ASI?
Bo wie...

źródło: comment_1664916914aZ4NZrrrAzzbvpCAVzRyEd.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@kamil_kamil12345K: Współcześni dziennikarze w zdecydowanej większości potrafią pisać gnioty i zapychacze [ZOBACZ JAK]
Codziennie widze wiele artykułów o tym kto jak się ubrał albo co zjadł na śniadanie.

Prawdziwych dziennikarzy jest garstka. Każda afera powinna być przez nich maksymalnie eksploatowana. Mówi się na nich czwarta władza a #!$%@? robią.

Minus też taki, że wielu osobom nie chce się niczego z tym robić. Dominuje podejście „niech ktoś”. I nie ukrywam, sam tez
  • Odpowiedz
Ale jak można to zmienić?

Ale co w praktyce można zrobić? Od czego i jak zacząć?


@jadezagranice: Dobre pytania. Myślę, że proces cywilizowania się społeczeństwa i wchodzenia na wyższy poziom jest powolny i mozolny. I zabiera chyba pokolenia. Więc nie ma co myśleć w tych kategoriach, ale należy myśleć o swoim otoczeniu, o swoich działaniach. Myślę, że takie zwykłe, codzienne działanie jest odpowiednią drogą. Nie zmienię świata, ale zmienię i poprawię
  • Odpowiedz
@jadezagranice:

Dzięki wielkie za Twój treściwy komentarz.

Pytasz się co można zrobić? Jak to zmienić?

1. zaczynamy od siebie, a to jest najtrudniejsze
2. udzielamy się w swoich samorządach, działania oddolne
3. organizujemy się w małych grupach
4. Bojkotujemy wybory.....przecież od ponad 30 lat....nic się nie zmieniło....a Polska to upadek i jeden wielki przekręt .....państwo z dykty, korpo zarejestrowane gdzieś tam.
5. Żyjemy własnym życiem, a nie życiem innych
6. Nawiązujemy
  • Odpowiedz
@jadezagranice: raczej czwarta utopia.

Mówią, że Polska dla Polaka.....aha

Polska krajem dla złodzieja, z uczciwej pracy pod koniec życia można tylko popełnić samobójstwo na wegetacji

Ja nie znam żadnego uczciwego biznesmena

Znam wielu nieuczciwych przedsiębiorców
  • Odpowiedz
@virgola: Trzeba sobie zrobić na pamiątkę z furgałem sweetfocie kiedyś, to chyba nazywało się ,,samojebka,,

Laurkę trzeba mu wystawić, medal za tyle czasu obserwowania Cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaaaaauuuuuuuuu!!!!!!!

Tylko on tak jakoś bokiem stoi....tak jakby chciał ogarnąć to jezioro swoim wzrokiem
  • Odpowiedz
MAM TAKI MAŁY PROBLEM:

Czy ktoś może wie, jak uzyskać newsletter ze strony www. #assay

Wyjaśnię na wstępie, ze chciałem uzyskać newsletter wg instrukcji na stronie www.

Niestety nie dało rady.

Jestem trochę zmartwiony i zniesmaczony

Czy komuś z Was się udało?????
  • Odpowiedz