Wpis z mikrobloga

No. Witam, witam szystkich.
Mam pytanie- w czwartek jade do #holandia do pracy przez agencje #flexcraft . Bede mieszkal po niemieckiej stronie granicy w #kleve , a pracowal na terenie #holandia
I tu sie rodzi pytanie. Macie jakies opinie na temat w/w agencji pracy i standardu domków, tj. zakwaterowania. Jest duza szansa trafienia na patologie w domku, czy mogę trafić jak śliwka w kompot gdzie bedą same #rozowypasek ? Xd
Dzieki.
#holandia #emigracja #emigrujzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
czy mogę trafić jak śliwka w kompot gdzie bedą same #rozowypasek ? Xd


@mattygbe: W sensie masz nadzieję, że nie trafisz do miejsca gdzie są same różowe?
Zwykle jest więcej mężczyzn, niż kobiet. Jak są kobiety to najczęściej są ze swoimi chłopakami.
  • Odpowiedz
@gr4p3: dzieki, ja bylem w holandii juz, ale to bylo w 2015r. I mam karte w ING NL z numerem konta. Orientujesz sie moze, czy jak ostatni wplyw byl na konto w 2018r, to czy to konto dalej istnieje?
  • Odpowiedz
@mattygbe: mysle ,ze marne szanse, w innym wypadku masz dlug za prowadzenie rachunku i za karte, jakies 2 euro na miesiac, 4 lata to bedzie z 80 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gr4p3: oki, mam jeszcze kknto monese (w telefonie)- cos jak revolut z belgijskim numerem konta. Babka w biurze powiedziała, ze nie powinno być prohlemów z przelaniem pieniędzy na to konto. Dziekuje mimo wszydtko.
  • Odpowiedz
@mattygbe: a mozna wiedziec gdzie w holandii bedizesz pracować? bo ja pracuje z ludzi z flexcrafta, sam pracowalem przez rok z nimi przed przejsciem na kontrakt, ogolnie to zwykla gowno agencja z ktora bedziesz musial sie predzej czy pozniej uzerac o wlasne pieniadze. najwazniejsze zebys oprocz z agencja byl w kontakcie z teamleaderem w pracy, bo czesto, w moim przypadku, agencja mowila jedno, a w pracy drugie.
  • Odpowiedz