Wpis z mikrobloga

Ale mnie to wk*rwia że za każdym razem jak chcę nowe buty kupić i znajduję po tygodniach poszukiwań model który mi się podoba to się okazuje że już go nie produkują albo kosztuje 1100 pln xD Tak jest za każdym razem, pieprzony gust

Jeśli buty mają wzięcie, świetne opinie to dlaczego przestają je produkować, gdzie tu logika?

#modameska #buty #streetwear
  • 8
@Panzermensch: niech zgadnę - Nike SB? w pyte sneakersy mam je od gimnazjum teraz to już tylko po polu w nich latam bo są przetarte wszędzie z 10 lat mają, chciałem kupić ten sam model, ceny od 1200 jw. Jakieś dziwne kolorki dochodzą do 40k$ :/ Wtedy kupowałem za jakieś 150zł.
@Panzermensch: Kiedyś tak nie było. Ogólnie sytuacja którą mamy obecnie zaczęła się wraz z tym kiedy streetwear jako masowa moda zaczął się popularyzować a raczej zaczęto to nazywać streetwearem obecny streetwear z takim prawdziwym to najczęściej obecnie nie ma nic wspólnego. Ciężko żeby buty lub cokolwiek innego nie było drogie jak banda przygłupów wykupuje wszystko jak leci licząc na to, że może coś się sprzeda i jakimś cudem zarobią uniemożliwiając tym