Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Oskaros: Mnie to zastanawia dlaczego u mnie pozwalają chodzić w jakiś kolczastych obrożach na szyi z kolczykiem w nosie takie co u krów widziałem jakieś podarte siaty na nogach i włosy w 2137 kolorach, a najlepsze jest to że te upo ledwo zdają z klasy do klasy albo wogole nie zdają.
  • Odpowiedz
Mnie to zastanawia dlaczego u mnie pozwalają chodzić w jakiś kolczastych obrożach na szyi z kolczykiem w nosie takie co u krów widziałem jakieś podarte siaty na nogach i włosy w 2137 kolorach


@Isitiah: A co, mają dorosłym ludziom zabraniać się ubierać jak chcą? Siaty na nogach uniemożliwiają spisanie materiału z tablicy? xD
  • Odpowiedz
A mnie zastanawia dlaczego takich nietolerancyjnych dzbanów na studia przyjmują…. Niby będzie wykształcony a jednak idiota…. Gdyby się skupić na książkach i wykładzie to może byście coś z tych studiów wynieśli poza zmarnowanym czasem prowadzącego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@MattWR: Nie wiem czy trollujesz, ale dla tych co nie wiedzą zepsuje zabawę - to jest Quebo, taki znany raper, co to wymyślił sobie ciekawą akcję i w ramach startu od zera zerwał ze swoją ksywa, wydaje jako Jakub Grabowski (sam nazywa się Kuba Grabowski) nowe kawalki i gra koncerty z vibem sprzed nastu lat. No i poszedł na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fxd_ nikt go nie zna i nie słucha. Jak go ogłosili headem na fest festiwalu to w komentarzach ludzie się zesrali prawie jak wykopki a jak przyszło co do czego to miał największą publike w ten dzień
  • Odpowiedz