Wpis z mikrobloga

Ruska propagandzistka Olga Skabiejewa pyta w publicznej TV dlaczego "nasze wojska posuwają się metr po metrze, a ich wojska wioska po wiosce?" na co jeden z wojskowych z Ługandy odpowiada, że nie walczą już z Ukrainą, a z całym NATO i jest ogólnie #!$%@?, ponieważ m.in. "śledzą z satelity każdy nasz ruch".

To poniekąd prawda, nie mniej mała, aczkolwiek istotna poprawka - to jest wojna z NATO tylko w wersji demo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina
waro - Ruska propagandzistka Olga Skabiejewa pyta w publicznej TV dlaczego "nasze woj...
  • 23
@waro: Pamiętajmy, że to i tak jest średnie wytłumaczenie dla spranych mózgów odbiorców kremlowskiej propagandy. Przecież kacapy przez lata żyły w przekonaniu, że oni powinni grać w tej samej lidze co Ameryka, że im się należy status równorzędnego globalnego mocarstwa. Oni naprawdę byli karmieni informacjami, że Zachód jest słaby, chwieje się i lada moment upadnie, a Matuszka Rossija wróci na należne jej miejsce. Tak jak w 2014 jeden z głównych propagandystów
JPRW - @waro: Pamiętajmy, że to i tak jest średnie wytłumaczenie dla spranych mózgów ...

źródło: comment_1664887112rAvHhUT8tM0K4PTGEqajDS.jpg

Pobierz
@waro: Dobry intel Ukrainy niekoniecznie musi oznaczać pomoc wywiadowczą. Nie jestem specem od satelit ale chyba jest ich dość mnogo i prywatnie te dane też można kupować. Co robią Wojska Kosmiczne Federacji Rosyjskiej aż chce się zapytać.
@waro: To nawet nie jest demo. To jest dopiero trailer.
Gdyby NATO wleciało tam sobie swoimi myśliwcami, Eurofighterem, F-35, F-22, F-16, Mirage, to by się kamień na kamieniu nie ostał z ich baz i lotnisk.
AH-64, Cobra, a na lądzie Abramsy, Leoprady, Rosomaki, Partie, Boxery i inne cuda z programowalną amunicją. Do tego rozpoznanie pola walki, wyszkoleni żołnierze.
Ja #!$%@?ę, aż się sam przestraszyłem.
@fiedya: był fajny gif z wizualizacja co z gownokrajem robi prawdziwa potęga militarna, na mapie obrazowo były pokazane w skrócie wszystkie większe misje lotnicze USA na wojnie w zatoce. Ogółem kilkaset misji, 3500 samolotów i śmigłowców, zniszczenie krytycznej infrastruktury i obiektów w pierwszych godzinach.
A Rosją? 20 samolotów na krzyż i jeszcze połowę stracili xD
@waro: To nawet nie jest demo. To jest dopiero trailer.

Gdyby NATO wleciało tam sobie swoimi myśliwcami, Eurofighterem, F-35, F-22, F-16, Mirage, to by się kamień na kamieniu nie ostał z ich baz i lotnisk.

AH-64, Cobra, a na lądzie Abramsy, Leoprady, Rosomaki, Partie, Boxery i inne cuda z programowalną amunicją. Do tego rozpoznanie pola walki, wyszkoleni żołnierze.

Ja #!$%@?ę, aż się sam przestraszyłem.


@SynMichaua: doznałem erekcji. Pięknieś to opisał.