Wpis z mikrobloga

Niestety.. Tak jak myślałem musiało prędzej czy później do tego dojść. Teraz zasadnicze pytanie czy idioci którzy nakręcali jego "grę" sa z siebie dumni. Bo nie raz mówiłem, że nakręcanie tego czegoś może się przyczynić że człowiek w to uwierzy i prędzej czy później nie wytrzyma
#famemma #ozdoba #patostreamy #primemma
  • 4
  • Odpowiedz
@Gawel893: Oczywiście, że tak. Matka Ozdoby prosiła wszystkich influ by mu nie dawać walk oraz atencji bo źle to na niego działa, wszyscy to uszanowali.
Prócz barankiepa który wyciągnął z medialnego grobu, organizował live, pokazywał tag, dawał nadzieje na waleczki, fame, etc wiedząc, że chłop ma schizofrenie
  • Odpowiedz
@Gawel893: jest wiele szuj w tej społeczności freakowej, ale raczej schizofrenik zawsze znajdzie sobie coś co spowoduje psychoze. Gdyby to nie była "gra" czy "mma" to poszedłby na Matrixa i szukał Morfeusza.
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie wkurzają Zjeby z wykopu co podpuszczali go tymi postami aby dalej szedł w "grę" cóż.. Takie społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Gawel893 Mordeczko masz dużo racji ale społecznosc wykopu to troszkę rak. To nie jedyny przypadek... Będzie tego więcej , nie każdy jest w stanie znieść okrzyki "#!$%@?" od 10k osób dobiegających w twoją stronę, plus hejt w necie... To siada na łeb.
  • Odpowiedz