Wpis z mikrobloga

cześć Murki,
moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" została nominowana do Grand Video Awards,
można na nią TUTAJ zagłosować, nie trzeba zakładać konta, tylko potwierdzić maila,
ogólnie nie nastawiam się na nic bo konkurencja ma milionowe zasięgi, ale wśród głosujących jedna osoba otrzyma jakąś nagrodę, więc może komuś z Was się uda ( )
głosować można do 12 października
jak będzie coś wiadomo to dam znać na swoim tagu: #w8jek

#tworczoscwlasna #animacja może #wykopefekt #pkp
Pobierz WUJEKprzezUzamkniete - cześć Murki,
moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" zosta...
źródło: comment_1664872116tRnI4FXzaSkkhf3iG8IFsq.gif
  • 129
Grand video awards to żaden wyczyn. Nikt normalny nie bierze udzialu w konkrusach polegających na "głosach publiczności".
@WUJEKprzezUzamkniete: Trochę za krótkie te końcowe kadry z ciemności. Miałem problem, żeby uchwycić je na stopklatce nawet na prędkości 0,25 na YT.
Coś tam można wyłapać, że się mordują, ale bez maniakalnego walenia w pauzę nie ma szans zobaczyć co właściwie się dzieje...
@Bunch: Nagroda publicznośći to dodatkowa rzecz, gdzie głosujący też mogą coś wygrać, główny konkurs rozstrzygną jurorzy.
@panikaman: @kefirzasty: @progreso: @SpoconaPacha: @skejwen: @Jcdx: Dzięki! Widzę, że algorytm wypoku dał temu wpisowi drugie życie ()
@Zxcpo2: Trudno mi powiedzieć bo robiłem to w wolnym czasie po robocie jakiś rok temu, ale myślę, że jakby to zebrać do kupy to kilka tygodni, może