Wpis z mikrobloga

Siema konsolowe swiry, wstaliście już? No to szybciutko z wyra bo dziś kolejny dzień szkalowania Sony, ja właśnie odprowadziłem dzieciaki do szkoły, ładuje pada i czytam trochę literatury źródłowej. ()

Jak podaje portal ppe, wyciekła właśnie tajna, podkreślam TAJNA lista gier Sony na najbliższe dwa lata. Zerknąłem szybko co tam jest i sam już nie wiem czy śmiać się czy płakać. XD

Połowa z pozycji to tytułu oparte na Horizonie. Sony nie ma jak widać pomysłów na nowe IP. Ich jedynym ratunkiem przed zagląda jest odcinanie kuponów od popularności osiągniętej lata temu i dalsze ubijanie gówna na pianę. Jak widzimy też, powstaje druga gra na silniczku Decima, to prawdopodobnie Death Stranding 2 o roboczej nazwie "Ocean".
To co przeraża najbardziej to jednak ilość tytułów która wyjdzie na PC, w tym nawet Horizon 2. XD

A wy kochani, znaleźliście na tej liście coś dla siebie? Bo jak dla mnie to mega choojnia. Więcej ciekawych gier znajdę na dyskietce 168in1, niż na tej liście. XD

#ps5 #ps4 #xbox #gry #konsole
Pobierz daeun - Siema konsolowe swiry, wstaliście już? No to szybciutko z wyra bo dziś kolejn...
źródło: comment_1664870646udT5ZaEv22c7jUcMR6q5ol.jpg
  • 12
@daeun: Chłopie nie dobijaj ich po ostatnim moim wpisie to zostali wyjaśnieni nikt nie potrafi podać gierek, bo po prostu ich nie ma ( ) Wszyscy s0niarze są już świadomi, że zakup ps to najgorsze co było dlatego sporo już dokupiło xsx oraz xgpu by grać w najlepsze gry ( ͡ ͜ʖ ͡) Wrzucę fajnego twitta co dziś widziałem ( ͡
@Jestemkoksupotezny Sony nie ma ekskluziwow i mieć nie będzie. Jak widać po liście kompletnie zmieniają strategie rynkowa i od teraz premiery równocześnie na ps5 i pc. To całkowicie wytrąca broń z ręki soniarzy, dla których ekskluziwy Sony były największym argumentem dla zakupu tej konsoli. Od tygodnia na tagu grobowa atmosfera, chłopacy chodzą posępni, nie odzywają się, dociera do nich to co nieuniknione, część z nich już sprzedała swoją konsole tylko wstydzi się
Pobierz daeun - @Jestemkoksupotezny Sony nie ma ekskluziwow i mieć nie będzie. Jak widać po l...
źródło: comment_16648743647ceShGlGx1rc8nYO3y2Vqc.jpg
@daeun: tam w akcie desperacji sporo osób już porzuca gaming, bo co to za granie jeśli gra nie jest exem ps ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobrze, że Phil pozbył się tej fanbojki i w końcu każdy będzie mógł się cieszyć świetnymi grami na każdym urządzeniu za pomocą chmury ( ͡ ͜ʖ ͡)
@daeun ale cię coś dupa piecze, że się produkujesz codziennie. Ps wg mnie jest ładniejsze, lepsze, szybsze, ma genialne pady. Exy bynajmniej nie są dla mnie wyznacznikiem czy kupię tę czy inną konsolę (a i sądzę, większość kanapowców nie daje o to #!$%@?), na obie są setki gier do ogrania.
Ja, choć preferuję rodzinę Phila, bardzo się cieszę z projektów takich jak "Horizon VR" i ogólnie z PSVR2. Bez dobrych gier na poziomie Half-Life: Alyx, trudno będzie rozpopularyzować VR.
@koters nic nikogo nie piecze, tagi i tak świecą pustkami to sobie chociaż beke pokręcę, a że pisanie przychodzi łatwo to nie jest to dla mnie problem skonstruować kilka zdań dziennie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)