Wpis z mikrobloga

Moje wyniki na portalach randkowych :

-Badoo jeśli mam parę to ultra gruba dziewczyna/brzydka która totalnie jest dla mnie asexualna.Ogólnie odnoszę wrażenie że paruję mnie celowo z tymi które totalnie nie mają powodzenia na tych portalach randkowych. Typowo żebym siedział dalej i kupował premium ale na zasadzie żebym nie miał szans nic zyskać
-Tinder wpadają mi ładne dziewczyny w pary ale.... zazwyczaj 200km dalej/ + te które mają w opisie tylko IG. Tak jakby algorytm łapał że dziewczyny nie są po to na tym portalu by się poznać i w taki sposób mnie zachęcaja żebym kupił premium i siedział dalej
-Fb randki... tu kiedyś moje powodzenie było z x30 większe xD Dziś mam shadowbana.Kiedyś 5 par w ciągu dnia dziś jedna na 5 dni

Ogólnie mam wrażenie że algorytm teraz typowo działa na tych aplikacjach tak abym nikogo nie poznał. Ostatnie moje wyjśćie z kimś z portalu z randkowego było... w sumie nigdy odkąd wróciłem w marcu

#zwiazki #tinder #badoo
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plecakowicz: te twoje ładne z linkiem do insta to boty pewnie
Na Badoo możesz zagadywać do kobiet z okolicy nie mając pary z nimi jeśli mają ustawione "chcę pogadać"
nie trzeba premium
Also ładni ludzie są promowani bo przyciągają nowych userów, brzydcy i nieciekawi nie są promowani i zachęca się ich do płacenia