Wpis z mikrobloga

@Marsik: Elon jest genialnym przedsiębiorcom ale tylko tyle xD
Przecież nawet w jego wywiadach wychodzi niska empatia lub pojmowanie zdania innych xD
Trzeba zrozumieć, że nie da się w wszystkim być dobry.
  • Odpowiedz
@Marsik: Elon jest bardzo mądrym człowiekiem, ale tak jak napisał @rezydenttomek ma problemy z rozumieniem uczuć i ogólnie innych ludzi. Z tego co mi wiadomo ma Aspergera, dlatego czasami może rzucić takie bzdety jak to co napisał na twitterze teraz. Nie jesteśmy robotami tylko ludźmi, i każdy popełnia błędy a z Aspergerem trochę częściej się jebnie jakąś głupote względem innych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak to już
  • Odpowiedz
@v3rs4ce: Raz stwierdził, że ma aspergera. Przeczytaj co to jest asperger i sprawdź jak się to ma do tego showmana. Tego też się nie łapie nagle jak grypy, musiałby mieć podejrzenia już dawno (i diagnozę).
  • Odpowiedz
@v3rs4ce: No tak, trzeba mieć jakieś schorzenie, żeby wiedzieć jak ono wygląda i czym się objawia. A może wystarczy znać taką osobę (trzy lata uczyłem takiego w szkole, od pierwszego dnia wiedziałem co ma, bo mi powiedziano)? Choć to i tak mało, bo jedna osoba nie jest reprezentatywna. Poczytaj więc, a jak nie lubisz to obejrzyj analizę:
https://youtu.be/UCS0SuPsDH4
[w żadnej biografii Muska nie pojawiła się jakakolwiek wzmianka o Aspergerze, a skoro
  • Odpowiedz
@Nemrod: Ale po co łagodzić coś, dzięki czemu jesteś troszkę inny od wszystkich? Normalność jest względna i nikt nie powinien dostosowywać się do norm większości. Nie muszę nic oglądać, bo z autopsji wiem jak to wszystko wygląda, buźka.
  • Odpowiedz
@v3rs4ce: Jesteś zdiagnozowany, czy zrobiłeś sobie test w internecie, gdzie ci wyszło tak jak mi 36/40, że masz autyzm, a faktycznie go nie masz?
Bo jeśli jesteś zdiagnozowany, to tym bardziej nie wierzę, że wierzysz w niezdiagnozowanego aspergera u Muska.
  • Odpowiedz
@Nemrod: Byłem u psychiatry w 2016 i wtedy się dowiedziałem, że to prawdopodobnie asperger, ale przestałem chodzić po 3 miesiącach bo wyszedłem z założenia, że nawet jeśli, to po co mam leczyć coś co sprawia, że jestem wyjątkowy i inny niż większość. Z drugiej strony nie wiem na ile to prawda, a na ile po prostu typ osobowości INTP i nikt nie potrafi tego do końca stwierdzić (byłem w sumie u
  • Odpowiedz