Wpis z mikrobloga

W końcu przyszedł ten moment, żeby kupić sobie kibel do mieszkania. Od roku używam takiego, który miał być tylko na czas wykończenia xd Od początku jestem nastawiony na Roca Gap ale męczy mnie cena deski, np. sama misa kosztuje 550 zł a z deską już 925 xD

Widziałem jakieś tańsze ofery na allegro ale ku mojemu zaskoczeniu odkryłem, że mogą to być podróbki. Nie spodziewałbym się, że nawet deskę do kibla chce się komuś podrabiać xD

Chętnie poznam jakieś komentarze i porady i może znajdzie się ktoś kto wybrał jakieś misy z tymi specjalnymi powłokami, u Roca jest prawie 200 zł drożej za taką wersję.

#lazienka #przemyslenia #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 8
  • Odpowiedz
@Murasame to nie sa podrobki. Roca nie produkuje desek, przykleja logo na produkty innych producentów. Nie polecam desek od Roca bo szybko padaja zawiasy.

A powloka to tylko marketing. Jesli chcesz powloke to popatrz np na Laufena
  • Odpowiedz
@Ogau: No to bardzo się mylisz. Ja kupiłem 2 w miarę tanie kible, jeden poszedł do domu rodziców i okazał się dość głośny i w dodatku hałas spłukiwania jest jednocześnie dosyć nieprzyjemny. Drugą sztukę, którą zamierzałem wziąć do swojego mieszkania, zwróciłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Murasame właśnie szukam zawiasów do deski wolnopadajacej do Roca gap. 180zl najtaniej 1 zestaw na allegro. W sklepach na zamówienie w cenach 300-350
Nieporozumienie jakieś...
  • Odpowiedz